fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykl, który od kilku sezonów według wiodących, światowych tytułów motocyklowych jest liderem rankingów klasy supersport, teraz w pakiecie wyścigowym oferowany jest za 39 900 zł z VAT-em! Pakiet obejmuje: fabrycznie nowy motocykl Triumph Daytona 675 ABS, komplet owiewek torowych, opłacone starty w sześciu rundach pucharu, opłacone sześć dni treningowych w ramach Speed-Day, miejsce w boksie […]

Motocykl, który od kilku sezonów według wiodących, światowych tytułów motocyklowych jest liderem rankingów klasy supersport, teraz w pakiecie wyścigowym oferowany jest za 39 900 zł z VAT-em! Pakiet obejmuje: fabrycznie nowy motocykl Triumph Daytona 675 ABS, komplet owiewek torowych, opłacone starty w sześciu rundach pucharu, opłacone sześć dni treningowych w ramach Speed-Day, miejsce w boksie na torze, wysokiej klasy podnóżki wyścigowe (sety) firmy TRW oraz komplet klocków wyścigowych TRW. Warto pamiętać, że cena nowego motocykla w salonie bez pakietu wyścigowego wynosi 49 900 zł.

Poza tym uczestnicy mają zapewnione specjalne ceny na odzież i akcesoria z oferty Inter Motors, łącznie z oponami Bridgestone, jak również treningi podczas Speed-Day. Przewidywana nagroda za I miejsce to nie mniej niż 10 000 zł, za II miejsce – 5000 zł i za III miejsce – 3000 zł. Uczestnicy Pucharu mogą skorzystać z preferencyjnego leasingu na zakup motocykla, już za 530 zł netto miesięcznie. Zgłoszenia należy kierować na mail: [email protected].

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów