fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po bagnach Rasząga i pływających trawnikach Bobolic, przyszedł czas na trzecią rundę Polish ATV Challenge – Góry Sowie. Finałowa edycja PAC odbędzie się w Walimiu w weekend 11-12 października.

Po raz ostatni w tym roku, czołówka quadowych rajdów przeprawowych zbierze się na rundzie Polish ATV Challenge. Finałowa runda cyklu odbędzie się w Górach Sowich, w Walimiu. Rajderzy tym razem zmierzą się z trasami znanymi z innych rajdów przeprawowych. Będą niesamowite trawersy, ostre zjazdy i niemal pionowe podjazdy. Będzie stromo i wysoko. Jeśli aura dopisze nie będzie błota ale jeśli spadnie deszcz to zrobi się ciekawie.


REKLAMA

Klasa Extreme jak zwykle będzie miała przed sobą ekscytujące wyzwanie. I zawodnicy i ich quady napracują się tutaj solidnie. W klasie Advance trasa będzie lżejsza. Co nie znaczy, że będzie łatwo. Organizatorzy przygotowali ciekawą, techniczną trasę, która wymagać będzie uwagi i myślenia podczas jazdy. Oesy będą bardzo wymagające – aż 80% trasy to trawersy.

Rajd rozpocznie się w piątek, o godz. 17, od Prologu w Walimiu. Po jego zakończeniu odbędzie się ceremonia startu z centrum miasta. Z Walimia zawodnicy wyruszą na trasę Etapu Noc. Park serwisowy i baza rajdu znajdować się będą w Hotelu Borys w Zagórzu Śląskim.

Partnerami rajdu są Yamaha Motor Polska, SATA, CORGHI, IceLed i GoPro. Serwis dostarcza Bud Gum Auto Serwis. Patronami medialnymi imprezy są Świat Motocykli, Ścigacz, Quadzik i TVN Turbo. Patronem honorowym trzeciej edycji PAC jest Gmina Walim.


REKLAMAREKLAMA


Więcej informacji na stronie www.polishatvchallenge.pl

KOMENTARZE


REKLAMA