fbpx
A password will be e-mailed to you.

To było pierwsze tegoroczne zwycięstwo etapowe Heldera Rodriguesa. Dzięki temu Portugalczyk umocnił się na 3. miejscu. Cyril Desprs, po zaledwie jednodniowe nieobecności, powrócił na pozycję lidera rajdu Dakar. Marc Coma zajmuje 2. pozycję w generalce. Jacek Czachor znów awansował. Kapitan ORLEN Team był wczoraj 18. i udało mu się wskoczyć na 15. pozycję w klasyfikacji […]

To było pierwsze tegoroczne zwycięstwo etapowe Heldera Rodriguesa. Dzięki temu Portugalczyk umocnił się na 3. miejscu. Cyril Desprs, po zaledwie jednodniowe nieobecności, powrócił na pozycję lidera rajdu Dakar. Marc Coma zajmuje 2. pozycję w generalce.

Jacek Czachor znów awansował. Kapitan ORLEN Team był wczoraj 18. i udało mu się wskoczyć na 15. pozycję w klasyfikacji motocyklistów. Także Marek Dąbrowski poprawił swoja pozycję. 31. czas zapewnił mu awans o jedno oczko.

Najszybszy wśród kierowców quadów był lider klasyfikacji Alejandro Patronelli. Zarówno w klasyfikacji etapowej, jak i całego rajdu, na 2. miejscu znajduje się Marcos Patronelli.

Rafał Sonik zameldował się na mecie z 3. czasem. Gdyby Polak był normalnie klasyfikowany, to zajmowałby 4. pozycję.

 

Tekst Katarzyna Bąk | Zdjęcia ORLEN Team

 

ZOBACZ TAKŻE

Zdradliwa trasa

Koniec rajdu dla Przygońskiego

Dakar na półmetku

KOMENTARZE