fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak przyznała Honda były mistrz był brany pod uwagę jako zastępstwo za kontuzjowanego Daniego Pedrosę. W siodle Hondy zasiądzie jednak Aoyama.

Dani Pedrosa nie pojedzie w kolejnych dwóch wyścigach MotoGP. Powodem jest operacja jakiej musi się poddać kierowca. Zamiast niego na padoku pojawi się Hiroshi Aoyama. Pod uwagę, jako zastępca, był brany też Casey Stoner. Honda stwierdziła jednak, że gra toczy się o zbyt wysoką stawkę by tak ryzykować. Poza tym Casey nie zna dwóch torów, na których akurat miałby się ścigać w zastępstwie za Pedrosę.


REKLAMA

”Rozmawialiśmy o tym. Było kilka powodów za, jednak więcej było przeciw, zatem zdecydowaliśmy się nie realizować tego pomysłu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak wysoki jest poziom. To, że ktoś kiedyś wygrywał nie oznacza, że od razu po powrocie będzie szybki„ – komentował decyzję Livio Suppo.

”Przepraszam wszystkich ale nie będę się ścigał w ten weekend na torze Circuit of The Americas, to byłby wielki honor jechać za Daniego Pedrosę„ – mówił Casey Stoner.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE

REKLAMA