fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marzy Wam się własne BMW M 1000 RR, ale nie możecie sobie na nie pozwolić? Polecamy wpisać ten model na listę prezentów, którą wyślecie do Świętego Mikołaja. Tylko bądźcie precyzyjnie, bo może się okazać, że zamiast prawdziwej maszyny, otrzymacie… model z LEGO Technic do własnoręcznego złożenia!

Jeżeli brodaty, starszy pan w czerwonych spodniach uzna, że BMW M 1000 RR kosztujące 149 000 zł to za dużo – mamy rozwiązanie problemu. Lada moment na rynek trafi bowiem model bawarskiego producenta, tyle że w skali 1:5. I to do samodzielnego złożenia!

Motocykl od LEGO Technic składa się z 1920 elementów. Po złożeniu motocykl ma 27 cm wysokości, 45 cm długości i 17 cm szerokości. Maszyna ma złoty łańcuch, funkcjonalną, trzybiegową skrzynię biegów, działający przedni widelec i tylny amortyzator oraz deskę rozdzielczą z trzema różnymi opcjami wyświetlania (prawdopodobnie dzięki różnym klockom). Całość dopełnia urocza podstawka pod tylne koło.BMW M 1000 RR LEGO Technic„Kiedy kierownictwo BMW Motorrad ogłosiło pierwszy motocykl z serii M – BMW M1000RR, wszyscy wiedzieli, że będzie to coś wyjątkowego” – wyjaśniał Ralf Rodepeter, szef marketingu i zarządzania produktem w BMW Motorrad. „W ten sam sposób zespół LEGO Technic zdał sobie sprawę, że musi wymyślić coś bezprecedensowego, aby oddać hołd M RR. W rezultacie powstał ten wyjątkowy motocykl”.

Problem polega na tym, że model o numerze #42130 będzie dostępny w sprzedaży dopiero od 1 stycznia 2022 roku. Jeżeli więc chcielibyście znaleźć go pod choinką, może okazać się, że prezent otrzymacie nieco po terminie. Ale, w końcu na niektóre upominki warto poczekać trochę dłużej, prawda?

Model BMW M 1000 RR LEGO Technic (nr modelu #42130) będzie można kupić w cenie 899,99 zł na oficjalnej stronie LEGO.com.

BMW M 1000 RR LEGO Technic


zdjęcia: BMW

KOMENTARZE