fbpx
A password will be e-mailed to you.

W konkursie ”Bitwa Królów„ (The Battle of the Kings) rozgrywanym do czerwca 2016, biorą udział pracownicy autoryzowanych salonów dealerskich z całego regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Konkurs składa się z 2 etapów. Pierwszy to walka o tytuł „Króla Custom„ w poszczególnych krajach i regionach. Jego zwycięzcy przejdą do etapu finałowego. Konkurs zakończy się […]

W konkursie ”Bitwa Królów„ (The Battle of the Kings) rozgrywanym do czerwca 2016, biorą udział pracownicy autoryzowanych salonów dealerskich z całego regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Konkurs składa się z 2 etapów. Pierwszy to walka o tytuł „Króla Custom„ w poszczególnych krajach i regionach. Jego zwycięzcy przejdą do etapu finałowego. Konkurs zakończy się wręczeniem prestiżowej nagrody dla najlepszego Króla Custom podczas festiwalu motocykli custom „Wheels & Waves„, który odbędzie się w czerwcu 2016 r. w Biarritz we Francji.

Rodzina motocykli Sportster to amerykańska ikona branży od 1957 r. To jeden z najpopularniejszych motocykli Harley-Davidson, który – podobnie jak jego poprzednicy – jest wykorzystywany z powodzeniem jako platforma do przebudowy przez współczesnych mistrzów custom. Jest on także idealnym polem do popisu oraz demonstracji umiejętności sztuki custom przez pracowników sieci dealerskiej Harley-Davidson.

”Iron 883 to idealny model do customizacji i jest już personalizowany przez właścicieli, którzy widzą w nim idealną bazę, której można nadać własny, niepowtarzalny styl„ mówi Mike Johnstone, Dyrektor Marketingu Harley-Davidson w regionie EMEA.

”Niezmiernie cieszy nas sukces ubiegłorocznej edycji Bitwy Królów, w której uczestniczyło ponad 150 dealerów z całej Europy i oddanych zostało ponad 30 tys. głosów. Mamy silne wsparcie ze strony sieci dealerskiej; liczymy, że w 2016 r. uda nam się osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i do konkursu zgłoszonych zostanie jeszcze więcej inspirujących motocykli.„

”We wszystkich naszych salonach dealerskich ”Królami Custom„ są bez wątpienia nasi technicy – eksperci, którzy znają sztukę stylizacji custom od podszewki i służą radą we wszystkich jej aspektach. Marka Harley-Davidson może poszczycić się niezwykle bogatą tradycją w zakresie customizacji, silnym zespołem ekspertów oraz szeroką gamą części i akcesoriów – nasi dealerzy są doskonale przygotowani do tego, aby podjąć wyzwanie„ powiedział Johnstone.

Motocykl Iron 883, jeden z najnowszych modeli w rodzinie Sportster, został zaprojektowany jako inspiracja dla poszukiwania własnego stylu. Jego siłą napędową jest dynamiczny silnik Evolution V-Twin o pojemności 883 ccm. Design inspirowanego klasycznymi i współczesnymi bobberami modelu Iron 883 jest z założenia surowy, a zarazem niezmiennie bezkompromisowy, jeśli chodzi o indywidualizm, bunt i wolność, czyli synonimy Harley-Davidson. Dark Custom to nowoczesne, undergroundowe oblicze marki, minimalistyczne w zakresie wyposażenia i utrzymane w klasycznym stylu. Motocykle Dark Custom charakteryzuje matowe lub przyciemnione wykończenie, elementy w stylu vintage oraz atrakcyjna cena, która ma skusić do zakupu nowych klientów marki.

Zgłoszone do Bitwy Królów motocykle zostały zbudowane w okresie od grudnia 2015 r. do lutego 2016 r. przy użyciu minimum 50% oryginalnych części i akcesoriów Harley-Davidson i limicie finansowym na dodatkowe części i robociznę, aby pokazać że personalizacja motocykli Drak Custom jest w zasięgu możliwości finansowych nie tylko osób zamożnych. W ramach konkursu na szczeblu krajowym w marcu i kwietniu 2016 r. odbędzie się głosowanie internetowe na dedykowanej stronie internetowej www.h-d.com/customkings , a ostatecznego zwycięzcę wyłoni głosowanie jury. Zwycięzcy etapów krajowych oraz ich motocykle będą następnie rywalizować podczas festiwalu ”Wheels & Waves„, jednego z najważniejszych pokazów motocykli custom, który odbędzie się w Biarritz (Francja) w czerwcu 2016 r. Jury składające się z pracowników salonów dealerskich – ekspertów w dziedzinie customizacji – wybierze wówczas ”Króla Custom 2016„, któremu wręczona zostanie specjalna nagroda.

Witryna internetowa konkursu ”Bitwa Królów„: www.h-d.com/customkings

KOMENTARZE