fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ciągłe doszkalanie to podstawa unikania niebezpieczeństw i czerpania wieloletniej przyjemności z jazdy na motocyklu. Tym bardziej warto skorzystać, jeśli dzień szkoleniowy jest bezpłatny. Lubelska Moto-Sekcja tym razem zaprasza wyłącznie kobiety, które w swoim bezpiecznym gronie będą nabywać i utrwalać cenne umiejętności.

Działająca na torze ODTJ Lublin Moto-Sekcja od dawna organizuje różne rodzaje szkoleń – nie tylko te komercyjne, kilkustopniowe, ale także bezpłatne szkolenia dla ogółu motocyklistów, których celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa naszej grupy i zmniejszenie liczby wypadków. Pełen program na ten sezon znajdziecie m.in. w naszym kalendarzu wydarzeń

Już 21 sierpnia na ODTJ Lublin odbędzie się szkolenie, uwaga – TYLKO DLA KOBIET. Poprowadzą je profesjonalni trenerzy i instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcji (byli zawodnicy, mistrzowie Polski i reprezentanci kadry narodowej w sportach motocyklowych ) oraz instruktorzy techniki i nauki jazdy motocyklowej ze Szkoły Jazdy OSK Piotr oraz ODTJ Lublin.

Zapraszamy wszystkie panie, bez względu na umiejętności i staż jazdy. Będzie podział na grupy. Pozwoli to bezpiecznie przeprowadzić wszystkie zadania treningowe na torze. Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze i szkoleniu, również się nie przejmuj – nauczymy cię wszystkich zasad panujących na obiekcie i poruszania się po nitce toru.

Jakie motocykle mogą wziąć udział w szkoleniu?

 
Sprawne technicznie! Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest, żeby był zarejestrowany, ubezpieczony i sprawny (szczególnie układ wydechowy musi spełniać normy pojazdów dopuszczonych do ruchu drogowego) i nie powodował zagrożenia dla ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia.

Jak wziąć udział?

 
Szczegółowe warunki uzyskania wejściówki na bezpłatne szkolenie dla kobiet opisane są na STRONIE WYDARZENIA. To bardzo ważne – są tam podane cztery proste czynności, które należy wykonać na swoim Facebooku. Pamiętajcie, zapisy trwają tylko do 12 sierpnia, a samo szkolenie zaplanowane jest na 21 sierpnia. Nie wahajcie się, warto się szkolić! 
KOMENTARZE