fbpx
A password will be e-mailed to you.

Advertisement

Choć nie brakuje wśród nas „samotnych wilków”, to jako motocykliści zdecydowanie jesteśmy zwierzętami stadnymi. W czasach przedpandemicznych sezon dosłownie kipiał od zlotów, track dayów, wydarzeń sportowych i innych imprez motocyklowych. W tym roku powoli odbijamy się od dna i na nowo zapełniamy kalendarz. Zastanawiasz się, co robić w kolejne weekendy i nie tylko? Sprawdź naszą listę nadchodzących wydarzeń!

Jeśli chcesz umieścić tu bezpłatnie informacje o planowanej imprezie, wypełnij wszystkie pola poniższego formularza:

>> Formularz zgłoszeniowy <<

 

 

Październik 2021

29 października – godz. 19:00 – OTWARTY PIĄTEK W CLUBHOUSE FMB – Siedlce. Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym roku Otwarty Piątek. Tym razem z muzyką na żywo. Będziecie mogli posłuchać zajefajnej kapeli GuitarForce, która konkretnie roztrzęsie ściany naszego clubhouse’u. Przy okazji bedzie można wesprzeć Krzysia Brodzika w jego leczeniu https://www.siepomaga.pl/krzys-brodzik. A wszystko jak zwykle w motocyklowym gwarze, dyskusjach, który motocykl jest najlepszy i która spalona guma najlepiej pachnie. Do zobaczeni


30 października – godz. 10:00-13:00 – ZIMOWY TRENING PIT-BIKE – CANPOL EXTREME CHOJNICE.Pogoda jesienno-zimowa zachęca Was tylko do ciepłego kocyka i herbatki? CZAS NA TRENING! Kolejny rok z rzędu, spotykamy się z Wami podczas treningu pit bike na krytej hali w Chojnicach! A dla najmłodszych mamy specjalnie przygotowane szkolenie dla dzieci, które poprowadzi obecny Mistrz Polski Pit Bike MATEUSZ HULEWICZ!

31 października – godz. 15:00 – Zlot Halloweenowy w Zawierciu. Zapraszamy wszystkich miłośników pojazdów klasycznych i zabytkowych na zlot Halloweenowy. 
6 listopada – godz. 17:00 – BLACK HALLOWEEN, Gremium MC Jelenia Góra. Gremium Jelenia Góra zaprasza wszystkich na ostatnie w tym roku wydarzenie. BLACK HALLOWEEN jak zwykle zapewniamy mega zabawę, niesamowite jedzenie no i oczywiście %. 
11 listopada – godz. 10:00 – Xl Motocyklowa Parada Niepodległości 11 listopada – Wierzchowo Pomorskie (powiat Drawsko Pomorskie, woj. zachodniopomorskie) – Tradycyjnie w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, 11 listopada odbędzie się Motocyklowa Parada Niepodległości. Od godziny 10:00 rozpocznie się zbiórka motocyklistów na parkingu w Lasku Arkońskim w Wierzchowie Pomorskim Planowo o godzinie 11:00 motocykliści ruszą w nieco ponad 60-kilometrową trasę, prowadzącą przez Wierzchowo Pomorskie oraz Czaplinek. 
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.
11 listopada – godz. 9:30 – III Rajd Motocyklowy „103 km na 103 rocznicę odzyskania niepodległości” – Śmiegiel. Jest to hołd złożony tym, którzy polegli w walce o niepodległą Polskę. Uczestnictwo w Rajdzie jest naszą współczesną walką o życie dla Marysi, bo ,,kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat”. Czasy może nie są zbyt łaskawe, ale patrząc na to co musieli przejść ci wszyscy, którym ten rajd jest poświęcony myślimy, że nic nie powinno nam przeszkodzić, aby ten dzień im poświęcić. Biorąc pod uwagę nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności związanych z przejazdem, a także wytycznymi odnośnie pandemii. Bardzo mile widziane akcenty narodowe. LwG
 
 
11 listopada – godz. 10:30 – MotoParada Niepodległości 2021– ulica Pory, 02-757 Warszawa. W ten szczególny dzień, zapraszamy Was na MotoParadę Niepodległości! MotoParada Niepodległości to ryk silników i dźwięk łopoczących na wietrze flag, które będzie słychać już z daleka. Tym razem zaczynamy z Warszawy, by następnie ruszyć w stronę Sulejówka. 
11 listopada – godz. 16:00 – Wielka Motoparada Niepodległości – Plac im. generała Władysława Sikorskiego w Siedlcach. Jak co roku tego dnia przygotowujemy Motoparadę. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do udziału w przejeździe ulicami Siedlec.
13-14 listopada – Zimowy MOTO PIAST – Biskupice, Gród Rycerski 46-220. Spotkanie integracyjne rozpocznie się w sobotę 13 listopada o godzinie 17:00. Nie zabraknie wspominania, zabawy i konkursów. Wjazd 100 zł, w tym: uczta rycerska, nocleg, śniadanie.
 
20 listopada – godz. 09:00-14:00 – VII Otwarte Mistrzostwa Motocyklistów w Strzelaniu o Puchar Moto Team Słupsk. Po zeszłorocznej przerwie wracamy do organizacji turnieju. Zapraszamy jak zawsze cały motocyklowy świat i każdego dla kogo stalowe rumaki zasłaniają cały świat. Tak jak w latach poprzednich przygotujemy konkretne nagrody. 
 
 
 
Advertisement