fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czas na Beskidzki HAT-TRICK. Już 7-9 czerwca w Międzybrodziu Żywieckim czeka nas kolejna edycja jedynych w Polsce, trzydniowych zawodów hard enduro, rozgrywanych w ciężkim, górskim trenie. To właśnie wtedy 400 zawodników zmierzy się w ekstremalnej walce z wymagającym, dzikim terenem oraz głodnymi zwycięstwa rywalami.

Zapisy na zawody rozpoczną się 12 lutego. W poprzednich latach wolne miejsca znikały jak świeże bułeczki – listy startowe zapełniały się w ciągu kilku minut. Bądźcie więc czujni, ustawcie wszystkie przypomnienia i alarmy na 12 lutego i od 9:00 polujcie na miejsca w najbardziej ekstremalnej trzydniówce w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji czeka na Was kilka nowości:

Pierwszą i najważniejszą jest wydłużenie trasy. Organizatorzy pracują nad wytyczeniem dłuższej, poszerzonej o nowe tereny pętli, na które uzyskali już wstępną zgodę właścicieli. Planowo, na uczestników czekać będzie aż 170 km czystej, leśnej zabawy ze stromymi podjazdami i zjazdami, wąwozami oraz strumykami.

Na sześciu checkpointach, oprócz tradycyjnego ‘odbijania’ okrążeń, wprowadzony zostanie elektroniczny pomiar czasu.

W koszu nowości znajdziemy nową kategorię startową – PRO. W tej klasie ścigać się będą doświadczeni zawodnicy, w których słowniku nie znajdziecie takich zwrotów jak ‘za szybko’ czy ‘zbyt stromo’. Tutaj nie ma ma miejsca na objazdy czy skróty – trasa tej kategorii to czyste hard enduro, które rzucać Wam będzie kłody pod koła na każdym zakręcie.

Pewne ułatwienie

W planach jest także „delikatne” ułatwienie tras Expert i Hobby w stosunku do edycji z roku 2018.
Oprócz wody i jedzenia w bufecie na trasie na uczestników będzie czekać również ciepły posiłek / obiad / drugiego i trzeciego dnia zawodów.

Beskid_HERO_2019_registration
Łącznie, uczestnicy zmierzą się ze sobą w sześciu kategoriach startowych:

PRO /kategoria dla profesjonalnych zawodników, bardzo trudna trasa/,
EXPERT, EXPERT MASTERS /kategoria dla zaawansowanych, trudna trasa/,
HOBBY, HOBBY MASTERS /łatwiejsza trasa/,
KOBIETY /łatwiejsza trasa/.
Na koniec przypominamy raz jeszcze – zapisy ruszają już 12 lutego o 9:00 pod adresem: http://www.beskidhero.com/pl/rejestracja/


REKLAMAREKLAMA


Więcej informacji: http://www.beskidhero.com/
Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/563440157431293/

 

 

KOMENTARZE

REKLAMA