fbpx
A password will be e-mailed to you.

Aprilia to marka, która sport ma zakorzeniony głęboko w swoim dna. Tradycja wyścigów motocyklowych jest długa, a ilość zdobytych tytułów mistrzowskich liczona w dziesiątkach, jeśli nie w setkach. Dzisiaj i Ty możesz dołączyć do sportowej rodziny Aprilii, to bardzo proste!

Dzięki nawiązaniu współpracy przez Aprilia Polska z organizatorem wydarzeń torowych, marką Speed Day i Ty możesz zasmakować sportowych emocji na najwyższym poziomie. Jak to możliwe?

Advertisement

Kupując Tuono V4 1100 RR lub RSV4 1100 Factory z rocznika 2019 otrzymasz Voucher, dzięki któremu będziesz mógł wziąć w dwudniowym spotkaniu z cyklu SPEED DAY na Torze Poznań i to całkowicie za darmo!Aprilia z voucherem na Speed Day

Musisz się jednak śpieszyć, bo promocja jest ograniczona i trwa do wyczerpania zapasów. Dodatkowo, dołączając do grona klientów Aprilia i zyskując Voucher będziesz mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu w boksie Aprilia, w którym pojawią się motocykle testowe.
Ale to jeszcze nie wszystko! Wybierając Aprilię z promocji i uczestnicząc w Speed Day’u otrzymasz pierwszą, darmową lekcję pod czujnym okiem instruktora!

Nie pozostaje nic, tylko poczuć prawdziwe, sportowe emocje!

Więcej informacji

 

KOMENTARZE