fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niesamowita gratka dla miłośników wyścigów motocyklowych, a w szczególności legendarnego Isle of Man TT. ?John McGuinness TT Legend? – Stephen Davison z autografem Johna McGuinessa.

Historia kariery 23-krotnego zwycięzcy, najbardziej emocjonujących, najbardziej wyjątkowych, najbardziej niebezpiecznych i najlepszych wyścigów motocyklowych na świecie – Johna McGuinessa.

Historia opowiadana przez samego mistrza. Od samego początku jego marzeń, gdy jeszcze jako dziecko wpatrzony był w ikonę TT Race, Joey’a Dunlop i marzył żeby być tak jak on, najszybszym zawodnikiem na Isle of Man. Przez późniejsze zmagania z nowymi, dużo młodszymi zawodnikami, którzy podobnie jak on przed laty, chcą zmierzyć się i pobić mistrza.

Książka jest reedycją wcześniejszego wydania i wzbogacona o nowy materiał z wspaniałych wyścigów z 2013 oraz 2014 roku.

Historię opowiedzianą przez Johna wzbogacają liczne zdjęcia. Niektóre, dziś już wyjątkowe, jak te z Joey’em Dunlop. W książce jest również tabela z wynikami, czasami okrążeń, klasami i motocyklami jakimi John jeździł od pierwszego startu w 1996 do 2014 roku.

Dla kolekcjonerów, coś specjalnego! Autograf Johna McGuinessa!

Książkę możecie wylicytować na specjalnej aukcji dla WOŚP! Pamiętajcie, że dochód z niej zostanie przeznaczony na szczytny cel. W tym roku Orkiestra gra dla najmłodszych i najstarszych, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów

KOMENTARZE