fbpx
A password will be e-mailed to you.

SPIS TREŚCI

Drodzy Czytelnicy!

Sam nie wiem, czy to był dobry pomysł, aby w tym sezonie redakcja zajęła się sportami terenowymi. Kasia ma już za sobą pierwsze sesje treningowe enduro na KTM-ie, z Markiem Dąbrowskim i Jackiem Czachorem, a Szymon wystartował w I rundzie Pucharu Polski supermoto. Teraz oboje siedzą za biurkami i licytują się, kto ma bardziej rozległe siniaki. A mówi się, że sport to zdrowie…. Przy okazji – nasz redakcyjny, wyścigowy team supermoto na wspomnianej eliminacji spisał się rewelacyjnie i Marcin Dziawer wygrał wszystko, co było do wygrania.

Na torze wyścigowym też mieliśmy okazję trochę ganiać. Owocem tych działań jest test porównawczy trzech „litrówek”. Trochę szkoda, że nie udało się na węgierskim torze Pannoniaring zebrać więcej maszyn tej klasy pojemnościowej, także od innych producentów, ale jak na polskie warunki i okrojony budżet to i tak chyba niezły wynik.

Na naszym rynku zmienił się dystrybutor Hyosunga. Postanowiliśmy więc szybko przetestować jeden z modeli. W roli „oblatywacza” wystąpiła Kaśka, której ten rodzaj motocykli średnio pasował, ale po teście chyba trochę polubiła tego łagodnego „powercruisera”. Jacek Gradomski od początku był entuzjastycznie usposobiony do nowego T-maksa Yamahy, a jazda tylko wzmogła ten entuzjazm, o czym przeczytacie w teście.

Ponadto w numerze zamieściliśmy pokaźny pakiet relacji z zawodów, zlotów i wszelakich imprez, którymi motocyklowy światek żyje w sezonie. Mam więc nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do następnego numeru!

 

Plebiscyt

Aktualności

Prezentacja

Ducati Monster 796

Motooferta

Porównanie

Honda CBR 1000RR, Suzuki GSX-R 1000, Yamaha YZF-R1

Premiera

Hyosung GV 650 Progress

Test opon CST Adreno Sport

Testy długodystansowe

Tuning

III Custom Festival

Orange Country Choppers


REKLAMAREKLAMA


Skuter

Yamaha T-Max 530 ABS

Motocykl używany

Yamaha XJR 1300

Oldtimer

BSA M34-12 Sloper

Kluby MC

Motoserce 2012

Kalendarz imprez

Zloty, imprezy

Sport

Team ŚM w Supermoto

Wywiad z Andrzejem Chmielewskim

Moto GP

Sport w Polsce

Technika

Nowe technologie w paliwach

Porady

Chemia zamiast młotka

Podróże

W trampkach przez świat

Giełda

Felieton

KOMENTARZE


REKLAMA