fbpx
A password will be e-mailed to you.

Choć nie brakuje wśród nas „samotnych wilków”, to jako motocykliści zdecydowanie jesteśmy zwierzętami stadnymi. W czasach przedpandemicznych sezon dosłownie kipiał od zlotów, track dayów, wydarzeń sportowych i innych imprez motocyklowych. W tym roku powoli odbijamy się od dna i na nowo zapełniamy kalendarz. Zastanawiasz się, co robić w kolejne weekendy i nie tylko? Sprawdź naszą listę nadchodzących wydarzeń!

Jeśli chcesz umieścić tu bezpłatnie informacje o planowanej imprezie, wypełnij wszystkie pola poniższego formularza:

>> Formularz zgłoszeniowy <<


Maj 2022

27-29 maja 2022 – XX Zlot motocyklowy Pirates Mc Bytów w Rokitnikach (k.Kramarzyn). Zlot motocyklowy klubu Pirates MC Bytów odbędzie się w tym roku w Rokitnikach k. Kramarzyn. Klub ma zaszczyt zaprosić was na cykliczną imprezę dla ludzi kochających ryk motocykli, którzy na placu znajdą miejsce do czochrania, ogródek piwny, pole namiotowe i dobra zabawa pod sceną. Zapraszamy serdecznie.

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj

27-29 maja 2022 – XII (nieoficjalny) Zlot branży IT. Zlatujemy się w pięknych okolicznościach przyrody Warmii w Ośrodku Bęsia: https://owbesia.pl/. Ilość miejsc na zlocie jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

27-29 maja 2022 – X Zlot Motocyklowy u Rycerzy, Gród Rycerski w Byczynie. Zarząd Byczyńskiego Stowarzyszenia Motocyklowego RYCERZ prosi Brać motocyklową na wspólną zabawę w ramach X Zlotu Motocyklowego. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku.

27-29 maja 2022 – IX WŚCIEKŁA MAJÓWKA Z MAD DOGS MC POLAND, Dąbrowa. Zapraszamy motocyklistów oraz wszystkich miłośników motocykli oraz klimatycznej zlotowej muzyki na IX WŚCIEKŁĄ MAJÓWKĘ Zapewniamy: dobrą i klimatyczną muzykę, pyszne jedzenie, zimne piwo. Podczas naszego zlotu chcielibyśmy zachęcić Was do wsparcia zbiórki środków na leczenie i rehabilitację naszego małego przyjaciela. Oliwier to 12 letni Wojownik, który toczy heroiczną walkę z potworem jakim jest Dystrofia Mięśniowa Duchene’a. Jest to podstępny i całkowity zanik mięśni. Choroba odebrała jemu już tak wiele a chcę zabrać jeszcze więcej. Zjednoczmy swoje siły i pokażmy Oliwierowi i jego rodzinie że nie są sami w tej nierównej walce o każdy oddech i dzień. Pamiętajmy dobro dawane innym zawsze do nas wraca.

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

27-29 maja 2022 – III Moto piknik z Free Riders Lubomierz, Pławna Camp. NOWE MIEJSCE I JESZCZE FAJNIEJSZA EKIPA, która zaprasza na 2 dni koncertów i super zabawy. Start w piątek 27 maja o godzinie 16:00. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

27-29 maja 2022 – Moto Piknik – Zlot nad Jeziorem Królewskim, Krzyż Wielkopolski. Jak wiecie po raz kolejny organizujemy Moto Piknik. W tym roku wracamy jednak do terminu majowego, co jak mamy nadzieję powinno przełożyć się na jeszcze lepszą pogodę 😉 W tym roku imprezę zaczynamy w piątek 27. Maja. Jak co roku znajdzie się coś dla każdego 😉 Trochę rocka, trochę bluesa. W tym roku zagrają dla Was m.in. Sama River Blues, Golden Life, Blues Fighters. Jednym słowem, będzie się działo 🤘🏻 Do usłyszenia i do zobaczenia! LwG
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

28 maja 2022, godz. 8:00 – Track Day z Garage Racing Team, Tor Krzywa. Nasze już co nieco znane Stowarzyszenie motocyklowe w Bolesławcu zapraszamy Was po raz kolejny na trening motocyklowy w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Track Day odbędzie się 28.05.2022 na znanym wszystkim dobrze torze w Krzywej. Koszt całego wydarzenia to 230 zł za osobę płatne do 14.05. Po tym terminie jeśli będą miejsca kwota ulega zmianie☝️. Oczywiście jak na poprzednim evencie dla uczestników przewidziany poczęstunek.

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

28 maja 2022, godz. 9:00 – II PIKNIK MOTOCYKLOWY „MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM”, Zamek Królewski w Łęczycy. Pełny harmonogram pikniku znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku: kliknij tutaj.

28 maja 2022, od godz. 10:00 – MOTOKREW 2022 ANDRYCHÓW, Plac Mickiewicza, Andrychów. Zbiórka krwi: 10:00-14:00 🩸 Każda osoba, która odda krew weźmie udział w losowaniu nagród (godz. 14:00) ❗Ponadto, pierwsze 10 osób otrzyma dodatkowy prezent od partnerów naszej akcji. W trakcie wydarzenia odbędą się konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, pokazy ratownictwa medycznego. Zagra dla nas Gabi Katzer z zespołem oraz Max Corner Crew!

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

28 maja 2022, godz. 9:00-19:00 – XIV Finał Akcji Motoserce Warszawa, Park Bródnowski. Zapraszamy na XIV Finał Akcji Motoserce w Warszawie. Wracamy do Parku Bródnowskiego! Spodziewajcie się wielu atrakcji, konkursów motocyklowych, pokazów stuntu, koncertów, pokazów ratownictwa i wielu innych. Jak co roku na krwiodawców czekają pakiety gadżetów motosercowych i nie tylko. A także losowanie nagród!

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

28 maja 2022, godz. 12:00 – Zlot motocyklowy SCI w Cieszynie, Browar Zamkowy Cieszyn. Stowarzyszenie MM SCI, grupa Motocykliści Motocyklistki SCI wraz z Browarem Zamkowym Cieszynie organizuje zlot grupy motocyklowej SCI. Na zlocie tradycyjnie odbędzie się zbiórka do puszek z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Mariusza Szajtera – ratownika medycznego z Cieszyńskiego pogotowia ratunkowego, który uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu.

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

28 maja 2022, godz. 13:00 – VI Spotkanie Motocyklowe Moto Gostkowo. Spotkanie odbędzie się na terenie sołectwa m. Gostkowo przy Ochotniczej Straży Pożarnej w dniu 28.05.2022 od godz.13:00 do 23.50. W programie przewidziane liczne atrakcje dla całej rodziny a także dla miłośników mocnych wrażeń i wspaniałej zabawy. Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.

28 maja 2022, godz. 14:00 – VII Motointegracja, Goszcz k. Twardogóry. Jak co roku zapraszamy na kolejną Motointegracje która odbędzie się w miejscowości Goszcz kolo Twardogóry 🙂 Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli. Zapraszamy na pyszne jedzonko zimne 🍺 nie zabraknie także gier i zabaw dla dzieciaczków 🙂 Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.

28 maja 2022, godz. 14:30 – XV Urodziny KTM HUSARIA PIŁA, Lotnisko Piła. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych 28 maja (sobota) na świętowanie z Nami 15. urodzin KTM HUSARIA PIŁA 🎂👌 Startujemy od godz.14.30 zbiórką na terenie lotniska przed Paradą Urodzinową, która ruszy o godz 15.30 🏍🏍🏍  (przejazd ulicami miasta), a następnie zapraszamy do naszego Klubu, gdzie czekać na Was będą m.in.: ciepłe żarełko, ciasto i napoje, blachy urodzinowe, muzyka i przede wszystkim świetna atmosfera wśród Braci Motocyklowej 🏍💪✌ Do zobaczenia 🤜🤛👍 

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

29 maja 2022, godz. 15:00 – IX ZLOT MOTOCYKLOWY NA AMAZONCE, Ziaja Kajaki Przystań Kajakowa Amazonka Tropicana. Wydarzenie, na które wiele osób czeka już od dłuższego czasu, odbędzie się na naszej przystani już po raz IX! 😁 O czym mowa? IX ZLOCIE MOTOCYKLOWYM! 🤩 Zapraszamy nie tylko fanów i posiadaczy maszyn na dwóch kółkach,🏍 ale wszystkich, którzy w ciekawy sposób chcą spędzić majowe, niedzielne popołudnie! 😃 Tak jak podczas poprzednich edycji i tym razem całe wydarzenie zakończy się taneczną imprezą! 🔥 Gwarantujemy dobrą zabawę, przepyszne jedzenie i wiele więcej! 🍗 

Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.


Czerwiec 2022

3-5 czerwca 2022 – XXVI ZLOT ‘U KACZORA’ – SOCZEWKA 2022, Soczewka 32, Nowy Duninów. Szczegóły dotyczące planu zlotu – dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

3-5 czerwca 2022 – Święto Kosza Wlkp 2022, Gołaszyn. Zapraszamy wszystkich miłośników męczenia trzykołowych bestii na Święto Kosza w Wielkopolsce 2022. Impreza odbędzie się na terenie Farmy Adrenaliny w okolicach miejscowości Gołaszyn k.Obornik 64-600, w dniach 3-5.06.2022. Możecie zaklepać termin na urlop. W tym roku wracamy do dawnej koncepcji „Namiot, Błoto i Jazda do rana”, a prysznic to się weźmie po powrocie. Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

3-5 czerwca 2022 – IX MESCALEROS MC PARTY, Brzednia 1, 63-140 Brzednia. Zapraszamy na IX MESCALEROS MC PARTY w stylu starych dobrych zlotów motocyklowych. Poniżej link z zeszłorocznej imprezy https://youtu.be/XBcGPHUTQDQ. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

3-5 czerwca 2022 – Opoczyński Rajd Motocykli Zabytkowych – HUBAL 2022, Wola Załężna. Wszystkich fanów dawnej motoryzacji i jednośladów zapraszamy na drugą edycję Opoczyńskiego Rajdu Motocykli Zabytkowych. W tym roku jedziemy pod hasłem „HUBAL 2022”. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zebrała mnóstwo pozytywnych opinii, nie pozostaje nam nic innego jak tylko dotrzymać danego wówczas słowa.

Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.

4 czerwca 2022, godz. 10:00-13:00 – 13. edycja Motoserce Zambrów. Ruszamy z 1️⃣3️⃣ edycją MOTOSERCE ZAMBRÓW w Szkole podstawowej nr 5 ul. P.S.Wyszyńskiego 6A. Dwa punkty jedno w szkole, drugie na zewnątrz mobilne. Zapraszamy do udziału wszystkich którym przyświeca idea pomocy bliźniemu! Krew Darem Życia 🩸🩸🩸 

Strona wydarzenia na Facebooku: kliknij tutaj.
4 czerwca 2022, godz. 11:00 – Moto Piknik, ul. Warszawska 13, Łask. W dniu 4 czerwca 2022 (sobota) odbędzie się Moto Piknik w Łasku. Wszystkich chętnych zapraszamy z rodzinami. Piknikowy klimat. Podczas Pikniku przewidziano konkurencje z nagrodami. ZAPRASZAMY! Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

4 czerwca 2022, godz. 12:00 – II Smoczy Moto Piknik, Smocza Jama Łaziska Górne. Zapraszamy Was serdecznie na II edycję SMOCZEGO MOTO PIKNIKU!!!! Zadbamy o Wasze kubki smakowe, do tego przyjemnie będzie nam przygrywać muzyka na żywo. W tym dniu promujemy naszą pasję oraz w pewien sposób formę odpoczynku w motocyklowej rodzinnej atmosferze. Nasze wspólne spotkanie jest doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, a także utrwalenia już tych istniejących. Zapewniamy doborowe towarzystwo, zimne popitki, grill&bar etc.

Strona wydarzenia na Facebooku: kliknij tutaj

4 czerwca 2022, godz. 11:00 –Spotkanie motocyklowe w Twierdzy Modlin + inscenizacja wojskowa. Organizujemy w Twierdzy Modlin spotkanie motocyklowe. W planach foodtracki, klasyczne auta, inscenizacja wojskowa z bronią palną i materiałami wybuchowymi, pojazdami wojskowymi i wystawa Cobi, możliwy jakiś vip program dla naszej grupy, jak oprowadzanie po poligonie. Miejsce mamy zarezerwowane tuż przy samym poligonie, więc dość reprezentacyjne. Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.

4 czerwca 2022, godz. 14:00 – Spotkanie motocyklowe Malużyn. Wszelkie szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

4 czerwca 2022, godz. 14:00 – MOTOPIKNIK 2022, Guzice 12, 59-101 Guzice. Serdecznie zapraszamy na naszą cykliczną już imprezę – Motopiknik 2022. W tym roku oprócz standardowego ogniska i grilla przygotowaliśmy atrakcje w postaci pokazów Judo oraz szkolenia z ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy. Zapewniamy również zimne i ciepłe napoje. Jesteśmy przekonani, że jak zawsze stworzycie fantastyczną atmosferę i będzie to dobrze spędzony przez wszystkich czas w towarzystwie braci motocyklowej. Nasze spotkanie zaplanowaliśmy na sobotę 4 czerwca od godz. 14:00 w naszym Clubhousie w Guzicach 12 koło Polkowic. Bądźcie z nami!

Wszelkie szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

25 czerwca 2022, godz. 8:00 – Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna. Wszelkie szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.