Z archiwum ŚM: A może do Afryki? Numer 7/1996
Ubiegłoroczne udane wakacje w Chorwacji spowodowały, iż w tym roku ponownie postanowiłem „uderzyć" motorem na południe Europy, a może nawet i dalej? Chętnych do takiego wyjazdu nie było (zresztą nigdy ich nie ma), więc postanowiliśmy pojechać sami, tzn. Yamaha Virago 750, moja panienka i ja.... Czytaj cały...















