fbpx

Dwusuwowa rewolucja od Bety, porównanie dwóch wyjątkowych, sportowych rywali z Japonii i Włoch, asfaltowa odsłona Afryki Twin oraz poradnik torowego ubioru od Simpsona – to tylko część z tematów, które przyciągnęły Waszą uwagę w minionym tygodniu. Sprawdźcie, co czytaliście najchętniej i czy niczego nie przegapiliście!

Beta RX 350 2T 2026. Najgrubszy dwusuw świata?

Kiedy myślisz, że w świecie motocrossu widziałeś już wszystko, Beta odpala bombę – nowy, dwusuwowy model RX 350 na sezon 2026.

Tak, dobrze przeczytaliście – trzysta pięćdziesiątka w dwusuwie… i to seryjnie produkowanym! To nie żadna przeróbka z forum, czy pojedynczy projekt – włoska Beta właśnie oficjalnie zaprezentowała motocykl z najbardziej „mięsistym” dwusuwowym silnikiem dostępnym obecnie na rynku offroadowym.

>> Czytaj więcej <<

Jak ubrać się na jazdę po torze, by walczyć tylko ze stoperem?

Simpson postanowił opowiedzieć o swoich typach, jeśli chodzi o ubiór do jazdy po torze, a także o tym, jak motocyklowe ubrania IXON’a sprawdzają się przy dłuższym użytkowaniu.

>> Czytaj więcej <<

Ducati Panigale V2 S vs. Yamaha R9. Nowa generacja

Klasa supersport przechodzi kontrowersyjną metamorfozę, a rok 2025 jest sezonem przełomowym. Mieliśmy okazję przetestować reprezentanta Japonii i Włoch na tym samym torze w ciągu dwóch tygodni, co zaowocowało jednym z najtrudniejszych testów porównawczych w historii.

>> Czytaj więcej <<

Honda CRF 1100L Africa Twin Adventure Sports ES DCT. Asfaltowa zmiana

Do legendarnego modelu Africa Twin, Honda powróciła w roku 2015 i od tej pory stale ją ulepsza. Na sezon 2024 również pojawiło się kilka modyfikacji, a nasz tester Hubert Zawieja sprawdził, czy Afryce wyszło to na dobre.

>> Czytaj więcej <<

Yamaha MT-125 2020 - premiera

17 motocykli dla młodych kierowców z prawem jazdy A2. Nowe i używane

Chociaż materiał powstał w 2020 roku, nieustannie cieszy się u Was ogromną popularnością. Bo jaki motocykl kupić, gdy mamy prawo jazdy kategorii A2? Spośród dość sporej oferty motocykli nowych i używanych, swego czasu wybraliśmy 17 motocykli, które spełniają wymagania kategorii A2 i przy okazji są sprzętami, które dają całą masę frajdy z jazdy!

>> Czytaj więcej <<

Słońce świeci, sezon trwa! Najnowszy numer „Świata Motocykli” już w sprzedaży

Czerwcowe słońce nieśmiało przebija się przez kaprysy pogody, a my liczymy, że wreszcie zdejmiemy trochę ubrań. W tym numerze królują maszyny, które nie boją się pokazać wszystkiego – naked bike’i w swojej pełnej, bezowiewkowej krasie. Nie zabraknie też lekkiego urozmaicenia turystycznego – wyprawy bezdrożami Grecji i kolejnej trasy po Polsce. Do tego kilka wyjątkowych historii: o najszybszych motocyklistach oraz tych, którzy z niesamowitą wytrwałością pokonują na swoich maszynach setki tysięcy kilometrów. Zdecydowanie jest co czytać – i czym jeździć. Ruszamy w sezon pełną parą. Miłej lektury!

>> Czytaj więcej <<
KOMENTARZE