fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 31. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której nieodłączną częścią, już po raz dziewiętnasty, będzie warszawska MotoOrkiestra, zlokalizowana jak zawsze na terenie Automobilklubu Polski przy ulicy Powstańców Śląskich na Warszawskim Bemowie. Nie może Was tam zabraknąć!

Bez wątpienia Warszawska MotoOrkiestra jest jednym z największych motoryzacyjnych, a nawet wręcz motorsportowych wydarzeń w naszym kraju. Impreza dostarcza takiej dawki pozytywnej energii i adrenaliny, że nawet najgorsza pogoda nie przeszkadza przybyłym uczestnikom.

Niestrudzona ekipa wolontariuszy i przyjaciół z Automobilklubu Polski jak co roku pracuje w pocie czoła i z pełnym zaangażowanie, aby podczas tego jednego, finalnego dnia, wszystko przebiegło zgodnie z planem, a uzyskana ze zbiórki kwota była jak najbardziej okazała.

W jaki sposób „napełniane” są puszki WOŚP podczas MotoOrkiestry? To bardzo proste! Na uczestników czeka mnóstwo licytacji, loterii i nagród związanych z motoryzacją, że chętnych aby je zdobyć nigdy nie brakuje.

Biorąc udział w MotoOrkiestrze można spełnić swoje marzenia, spotkać w cztery oczy fantastycznych ludzi ze świata sportów motorowych i telewizji, jak również zarazić najmłodszych uczestników do wszystkich tych emocji związanych z rykiem silników, prędkością oraz pięknem samochodów i motocykli. A to wszystko w jednym, jakże wspaniałym i szczytnym celu, którym jest wspieranie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak co roku, tysiące ludzi przybędzie na Bemowo, aby móc poczuć nieokiełznaną moc koni mechanicznych, skorzystać z całego mnóstwa fantastycznych atrakcji oraz powalczyć o unikatowe gadżety, vouchery i przedmioty wystawione na licytacje. Tego dnia liczy się każdy grosik wrzucony do puszki, dlatego jak zawsze chcemy Wam wszystkim podziękować, za to, że aby zdobyć tą symboliczną naklejkę w postaci serduszka, dajecie od siebie tyle serca ile możecie i ile potraficie!

Bez Was ta impreza po prostu nie mogłaby się udać! Dziękujemy Wam za te wszystkie lata i głęboko wierzymy, że będziemy grać wspólnie do końca świata i jeden dzień dłużej!

Jak zawsze, na MotoOrkiestrze nie zabraknie wielu akcentów związanych ze światem dwóch kółek. W tym roku ponownie będziecie mogli spotkać przedstawicieli najbardziej uznanych marek, takich jak: Kawasaki, Ducati, Harley Davidson, Triumph i wiele wiele innych.

Nawet jeśli nie jesteście fanami jednośladów, to z pewnością znajdziecie coś, co sprawi, że pokochacie ten świat i być może zapragniecie do niego wstąpić!

Dzięki naszym wspaniałym, często już wieloletnim partnerom MotoOrkiestry, będziecie mogli wygrać lub też wylicytować wyjątkowe nagrody. Będą to między innymi motocykle na weekend, gadżety motocyklowe oraz odzież ze specjalnych kolekcji motocyklowych zespołów wyścigowych i startujących w nich zawodników.

Jedno jest pewne – podczas MotoOrkiesty czekać na Was będzie tyle atrakcji i niespodzianek, że na pewno nie będziecie się nudzić. Dlatego raz jeszcze gorąco zapraszamy Was do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu!

Na sam koniec chcemy z całego serca podziękować naszym niezawodnym sponsorom oraz partnerom, bez których organizacja tego eventu byłaby niemożliwa! Dziękujemy Wam za to, że jak zawsze stanęliście na wysokości zadania i ponownie wsparliście nas w realizacji kolejnej MotoOrkiestry. Dziękujemy z całych sił!

Zatem kochani uczestnicy warszawskiej MotoOrkiestry, widzimy się na Autodromie Bemowo AK Polski ul. Powstańców Śląskich 127 29.01.2023 o godzinie 12:00! Do zobaczenia!

KOMENTARZE