fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wyścigi TT na wyspie Man to jedne z najpopularniejszych zawodów na świecie! Okazuje się, że jest również offroadowy odpowiednik i również oddziela chłopców od mężczyzn.

 Mowa o The Tough 1, które rozgrywane są w słynnym kamieniołomie Nantmawr w Wielkiej Brytanii na początku roku i są jednym z najpopularniejszych zawodów Extreme Enduro na świecie.

Charlie Frost Takes us for a nice clean lap around Nantmawr Quarry

Charlie Frost takes us for a nice clean lap around Nantmawr Quarry at the 2019 edition of WOR events Tough One

Opublikowany przez Vision Off Road Media Niedziela, 27 stycznia 2019

W tym roku The Tough One został rozegrany w formie enduro sprintu, albo raczej formatu „TT”. To nie oznacza jednak, że było łatwiej. Mimo braku wspólnego startu, zawodnicy na brak wyzwań nie mogli narzekać i przyszło im się zmierzyć z błotnistą, wymagającą trasą. 

Świetny powrót!

Po ośmiu ciężkich starciach ze śliską, zdradliwą i wybijającą się trasą, ostatecznie najlepszy okazał się Graham Jarvis, który obronił swój szósty tytuł w The Tough One i odniósł drugie w tym sezonie, po Alestrem zwycięstwo. Drugie miejsce zajął powracający po kontuzji Jonny Walker, z którym mieliśmy okazję porozmawiać. Śledźcie nasza stronę, bo wkrótce info o wywiadzie! Tymczasem zobaczcie co wyczyniał sam „GforceJarvis”!

The Tough One ??. Husqvarna Motorcycles Rockstar Energy Drink US #rockstarhusky

Opublikowany przez Graham Jarvis Poniedziałek, 28 stycznia 2019

 

KOMENTARZE