Wyścigi TT na wyspie Man to jedne z najpopularniejszych zawodów na świecie! Okazuje się, że jest również offroadowy odpowiednik i również oddziela chłopców od mężczyzn.

 Mowa o The Tough 1, które rozgrywane są w słynnym kamieniołomie Nantmawr w Wielkiej Brytanii na początku roku i są jednym z najpopularniejszych zawodów Extreme Enduro na świecie.


REKLAMA
Advertisement

W tym roku The Tough One został rozegrany w formie enduro sprintu, albo raczej formatu „TT”. To nie oznacza jednak, że było łatwiej. Mimo braku wspólnego startu, zawodnicy na brak wyzwań nie mogli narzekać i przyszło im się zmierzyć z błotnistą, wymagającą trasą. 

Świetny powrót!

Po ośmiu ciężkich starciach ze śliską, zdradliwą i wybijającą się trasą, ostatecznie najlepszy okazał się Graham Jarvis, który obronił swój szósty tytuł w The Tough One i odniósł drugie w tym sezonie, po Alestrem zwycięstwo. Drugie miejsce zajął powracający po kontuzji Jonny Walker, z którym mieliśmy okazję porozmawiać. Śledźcie nasza stronę, bo wkrótce info o wywiadzie! Tymczasem zobaczcie co wyczyniał sam „GforceJarvis”!

 

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
W listopadzie mieliśmy przyjemność informować Was, że Jawa zaprezentowała trzy…
W pierwszym momencie uznałem nowe Hondy za niemal idealne motocykle…