fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mamy nadzieję, że stęskniliście się za formułą Time Attack tak samo, jak my! Na szczęście niedługo znów spotkamy się na polskich torach, a okazją do tego będą dobrze Wam znane imprezy motocyklowe z naszym udziałem!

Czym jest Time Attack?  

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana  na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami! 

Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności.

Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce nawzajem podnosimy swoje umiejętności jazdy w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze. Nasze motto to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy!

Dlaczego warto brać udział w eventach Time Attack?  

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco dzięki pomiarowi czasu. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności. 

W sezonie 2021 czeka nas 5 spotkań. Zobaczymy się m.in w: Słomczynie, Białymstoku, Kisielinie i na Pomorzu. Po dwóch latach wspólnego jeżdżenia wyszliśmy naprzeciw Waszym sugestiom i jeszcze lepiej dostosowaliśmy Time Attack do Waszych potrzeb: będzie więcej jeżdżenia, sesje będą dłuższe, a liczba osób w grupie mniejsza. Niezmiennie Waszej jazdy doglądać będą instruktorzy, a po wydarzeniu znajdziecie obszerną relację foto z jazdy. Na wszystkich uczestników czekać też będą niespodzianki i upominki, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach (Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy) mogą liczyć na cenne nagrody. 

Co zyskujecie, wybierając się na Time Attack w sezonie 2021? 

  • 6 piętnastominutowych sesji treningowych na torze wyścigowym 
  • maksymalnie 10 osób w grupie
  • profesjonalny pomiar czasów techniką chronometrażu live (z dostępem online)
  • możliwość aktualizacji czasów w profilu TimeAttack.pl
  • relację foto z eventu
  • możliwość trenowania z profesjonalnymi zawodnikami  
  • cenne rady od profesjonalistów
  • grupa początkująca wjeżdża na tor z instruktorem, który pokazuje nitkę
  • możliwość zwyciężenia w jednej (lub więcej) z 6 kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy
  • upominki i niespodzianki dla każdego uczestnika 

Już dziś ruszyły zapisy na nasze pierwsze spotkanie 3.06.2021 na Autodromie Słomczyn. Bilety znajdziecie w naszym sklepie:  

http://sklep.swiatmotocykli.pl/kategoria/time-attack/03-06-tor-slomczyn-time-attack 

Uwaga! Jeśli jesteś właścicielem motocykla marki Yamaha, wpisz przy zakupie biletu pierwsze trzy litery swojego numeru VIN, a otrzymasz 50 zł zniżki! 

Partnerami Time Attack w sezonie 2021 są Yamaha Motor Polska, I’M Intermotors i 4ride. 

 

KOMENTARZE