fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykl nie tylko cieszy oko i duszę, ale też może być niezwykle praktycznym środkiem transportu w mieście i na dłuższych wyjazdach. Dla tych, którzy od razu po zakupie chcieliby podnieść walory użytkowe swoich nowych motocykli i skuterów Suzuki przygotowało wersje specjalne Travel Pack, zawierające już w standardzie niezbędne wyposażenie miejsko-turystyczne.

Perfekcyjna linia motocykla schodzi na drugi plan, kiedy musimy coś pilnie przewieźć. Z drugiej strony dobrze dobrane akcesoria z fabrycznego katalogu wcale nie rujnują linii maszyny, a znakomicie podnoszą jej użyteczność. Suzuki już dawno zauważyło, że duża część klientów doposaża swoje maszyny tuż po zakupie w najbardziej potrzebne akcesoria, takie jak podwyższona szyba czy kufer. Dzięki wersjom Travel Pack czterech najpopularniejszych modeli japońskiej marki, możesz wyjechać prosto z salonu kompletnie „ubranym” motocyklem.

Suzuki V-Strom 1050 XT Travel Pack

“Duży Sztormiak” to niekwestionowany król dalekiej turystyki. Mocny i niezawodny, litrowy silnik V-Twin, duże gabaryty, obszerna kanapa i możliwość zabrania pasażera i dużego bagażu bez utraty dynamiki – to jego największe zalety. W najnowszej wersji 1050, która udanie nawiązuje stylistyką do legendarnego modelu DR Big, motocykl jest również wyposażony w szereg najnowszych zdobyczy elektroniki, które uprzyjemniają i czynią bezpieczniejszą każdą podróż. W wersji Travel Pack model 1050 XT wyposażony jest fabrycznie (w zależności od wybranego pakietu) m.in. w kufer ze stelażem i podgrzewane manetki.

Ceny Suzuki V-Strom 1050 XT Travel Pack, w zależności od wybranego pakietu, wahają się pomiędzy 66 400 zł a 70 450 zł.V-Strom1050

Suzuki V-Strom XT 650 Travel Pack

Mniejszy V-Strom to król wszechstronności. Niedrogi, ekonomiczny, a przy tym dynamiczny i zwinny, doskonały zarówno do miasta, jak i w najdalszą podróż. Napędzający go V-Twin o pojemności 645 cm3 charakteryzuje się legendarną wręcz niezawodnością. Suzuki V-Strom 650 Travel Pack to wariant tego modelu wyposażony fabrycznie w centralny kufer o pojemności 35 litrów (ze stelażem), podwyższoną szybę i poszerzoną boczną stopkę.

Cena modelu Suzuki V-Strom 650 XT Travel Pack wynosi 42 000 zł.

Suzuki SV 650 Travel Pack

SV 650 to naked bike, który w zasadzie sam buduje swoją historię. Dynamiczny i niezawodny V-Twin osadzony w kratownicowej ramie, sprawne podwozie i wygodna pozycja kierowcy zjednały mu tysiące oddanych fanów na całym świecie. SV-ki po prostu nie da się nie lubić – doskonale sprawdza się w mieście i na górskich winklach, jest również niezawodnym kompanem w czasie podnoszenia swoich umiejętności na torze. W wersji Travel Pack znajdziemy sportowe siedzisko z poprzecznymi przeszyciami i centralny kufer ze stelażem. Całość kosztuje 31 500 zł.

Suzuki Burgman 400 Travel Pack

Król miejskich skuterów już w standardzie oferuje ogromną wygodę i wielki schowek pod kanapą. Są jednak sytuacje, w których jadąc do biura czy na zakupy trzeba przewieźć jeszcze więcej, a przy tym zapewnić pasażerowi pewne oparcie dla pleców. Dlatego w wersji Travel Pack znajdziemy solidny kufer centralny ze stelażem. Oprócz niego zastosowano szerokie osłony dłoni, które w połączeniu z wysoką szybą Burgmana 400 pozwolą całkowicie odciąć się od niekorzystnych warunków pogodowych. Wielka przestrzeń i doskonała ochrona – w tym Burgman 400 Travel Pack nie ma sobie równych.

Cena modelu Burgman 400 Travel Pack Premium to 31 900 zł.

Burgman Suzuki

Więcej o poszczególnych modelach marki Suzuki znajdziecie u dealerów oraz na stronie https://suzuki.pl/moto/motocykle

KOMENTARZE