fbpx
A password will be e-mailed to you.

Impreza z roku na rok jest coraz ważniejszym wydarzeniem w świecie motocyklistów i fanów rock’n’roll’a. W ciągu pięciu edycji klub wypracował klimat, którego nieodłącznym elementem jest muzyka rockabilly, motocykle oraz amerykańska kultura lat 50., 60. i 70. Na festiwal przyjeżdżają ze względu na niepowtarzalny klimat uczestnicy z całej Polski i z zagranicy, w zeszłym roku […]

Impreza z roku na rok jest coraz ważniejszym wydarzeniem w świecie motocyklistów i fanów rock’n’roll’a. W ciągu pięciu edycji klub wypracował klimat, którego nieodłącznym elementem jest muzyka rockabilly, motocykle oraz amerykańska kultura lat 50., 60. i 70. Na festiwal przyjeżdżają ze względu na niepowtarzalny klimat uczestnicy z całej Polski i z zagranicy, w zeszłym roku ok. 800 motocykli.

Klub ma spore doświadczenie w organizowaniu imprez muzycznych, wypraw międzynarodowych, imprez o charakterze charytatywnym. W Moto Młynie regularnie grają laureaci programu Must Be The Music: zespół Boogie Boys, Boogie Chilli, Hot Lips, Spaceman oraz inni wykonawcy.

Impreza w Strykowie koło Poznania będzie zorganizowana na terenie dwóch ośrodków wczasowych, położonych nad jeziorami, dysponujących plażą i dużymi polami namiotowymi. Więcej informacji na stronach festiwalowych Facebook: https://www.facebook.com/FestiwalRockabilly www.facebook.com/festiwalrockabilly.rockabilly oraz na Twitter: https://twitter.com/RoadFestival.

KOMENTARZE