fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sam raz na lato, sklep www.louis.pl rozszerza swoją ofertę ekskluzywnych rękawic. Miłośnicy dobrej pogody będą mogli cieszyć się najlepszą wentylacją, a osoby dbające o modę docenią świeże kombinacje kolorów. Świetny stosunek ceny do jakości powinien zadowolić każdego.

Fastway Offroad I

W tych offroadowych rękawiczkach na szczególną uwagę zasługuje ochrona stawów. Dyskretniejsze silikonowe nadruki na części chwytnej zapewniają optymalny chwyt kierownicy w każdej sytuacji. Spód rękawiczki z koziej skóry, góra dłoni z tkaniny.

Dostępne kolory: czarne, czerwone, szare, oliwkowe, beżowe

Fastway City I

Optymalna wentylacja i doskonałe bezpieczeństwo nie muszą się wzajemnie wykluczać. Innymi słowy, ochraniacze knykci wykonane z TPU i siatki 3D sprawiają, że ta tekstylna rękawica jest uniwersalnym akcesorium na krótkie przejażdżki po mieście. Na opuszkach palców znajduje się też materiał przewodzący, dzięki któremu możesz obsługiwać nawigację w swoim smartfonie, stojąc na światłach.

Dostępne kolory: czerwone, czarne.

Vanucci VX-1

Vanucci VX-1 to uniwersalne rękawiczki, które sprawdzają się zarówno w lekkim terenie, jak i na wiejskich drogach czy w mieście. Skórzana dolna część rękawic zapewnia dobry chwyt kierownicy, wstawki z siateczki zapewniają dopływ świeżego powietrza, rozciągliwy materiał we wszystkich istotnych miejscach i ochraniacze knykci dodają kierowcy pewności.

Dostępne kolory: czarne, czerwone, niebieskie, pomarańczowe.

 

Vanucci VCT-1

Vanucci VCT-1 to typowe tekstylne rękawiczki do jazdy w mieście: lekkie, praktyczne i wygodne. I oczywiście niesamowicie piękne! Bardzo wytrzymała mikrofibra zapewnia odpowiednią ochronę w ważnych miejscach. Rękawice stworzone z myślą o weganach: nie zawierają skóry, tylko neopren, lycrę i spandex. W dwóch wersjach, dla mężczyzn i kobiet.

Dostępne kolory: czerwone, czarne, miętowe, pomarańczowe lub fioletowe.

KOMENTARZE