fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yanosik. Aplikacja znana chyba wszystkim kierowcom samochodów osobowych, dostawczaków oraz ciężarówek. Poza tym założymy się, że niejeden motocyklista korzysta z niej podczas letnich wycieczek i pojeżdżawek z kumplami. Od teraz aplikacja będzie informować o pozycji nieoznakowanych radiowozów.

Dzięki zmianom w aplikacji, kierowcy uzyskają precyzyjną informację o miejscu, w którym po raz ostatni widziany był nieoznakowany radiowóz. 

„Zadbaliśmy o odpowiednią wizualizację, która nie rozprasza kierowcy. Wystarczy rzucić okiem na belkę w aplikacji, gdzie wyświetlane jest zgłoszenie. W przypadku notyfikacji o nieoznakowanych, pojawiają się tam także takie informacje jak: model auta, miejsce zgłoszenia czy konkretna odległość do tej lokalizacji. Strzałka wskaże także kierunek do danego punktu. Oprócz kreacji graficznej kierowca otrzyma komunikat w formie dźwiękowej. Lektor poinformuje o położeniu dodania notyfikacji o nieoznakowanych z dokładnością do ulicy czy numeru drogi”.

– Wyjaśnia Paweł Bahyrycz z Yanosika.

Yanosik. Od teraz policji będzie się trudniej ukryć!

Dzięki nowej opcji, kierowca otrzyma dokładne miejsce postoju patrolu policyjnego. Na ekranie aplikacji pojawi się dokładne miejsce zgłoszenia (może to być również miejsce na trasie, po której poruszał się radiowóz), numer drogi czy dokładny adres. Ponadto aplikacja poinformuje nas o marce samochodu, którym aktualnie porusza się policja oraz wskaże kierunek. Czy nowa opcja okaże się pomocna? Mamy wrażenie, że tak, ale mamy również nadzieję, że będzie Wam potrzebna tylko dla spokoju ducha, a Wasza jazda będzie bezpieczna i odpowiedzialna.

 

 

KOMENTARZE