fbpx

Kask Just1 J38 to ciekawa propozycja dla wszystkich początkujących fanów offroadowych zmagań – oferuje nie tylko bezpieczeństwo, ale też wiele odjechanych wzorów wykończenia.

Założeniem włoskiego producenta z Pistoia było stworzenie produktu, który oddaje świetny stosunek jakości do ceny. Dzięki wskazówkom technicznym udzielonym projektantom przez zawodników Mistrzostw Świata w Motocrossie, udało się to wyjątkowo dobrze.

Twórcy Just1 poszli na niewiele kompromisów przy projekcie tego modelu, zachowując jednocześnie parametry techniczne dostępne w droższych modelach marki. Kask Just1 J38 dostarcza motocykliście to, co najważniejsze w offroadzie. Przy tym waży on stosunkowo niewiele, bo około 1320 g.  Mamy tu zatem zaawansowaną technicznie skorupę z materiału ABS, wysoką przewiewność wnętrza dzięki odpowiednio zaprojektowanym kanałom wentylacyjnym, wyjmowaną i przystosowaną do prania wyściółkę oraz bezpieczne zapięcie typu DD.

Just1 J38 RockstarJust1 J38 Rockstar

Dodatkową zaletą jest łatwo regulowany daszek, a sam kask jest kompatybilny z dostępnym u tego producenta stabilizatorem karku. Projektanci, mając na uwadze przeznaczenie kasku, nie zapomnieli o zastosowaniu w nim systemu ratunkowego wyjmowania bocznych poduszek (J.1.E.R.).

Model J38 dostępny jest w rozmiarach od XS do XL, a jego ceny w zależności od malowania rozpoczynają się już od 399 zł.

Ten model i wiele innych znajdziecie w ofercie partnerów handlowych BMB Group (wcześniej Barton Motors) oraz na stronie www.morettiparts.pl

KOMENTARZE