fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jesteś właścicielem Moto Guzzi V85TT, innego turystycznego Moto Guzzi lub chciałbyś takie Moto Guzzi kupić? To wydarzenie jest dla Ciebie! I. zlot Moto Guzzi V85TT Polska już niedługo!

Zlot V85TT organizowany przez forum Moto Guzzi V85 TT Polska, którego Partnerem jest Moto Guzzi Polska (firma Liberty Corp. Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor Moto Guzzi w Polsce) odbędzie się w dniach 20-22/05/2022 w Cierszewie k. Płocka. Jest to oczywiście impreza przede wszystkim dla fanów i posiadaczy V85 TT, ale mile widziani są również uczestnicy na innych turystycznych motocyklach MG: Stelvio, Norge czy Quota.

Na uczestników czekają dwa noclegi w pięknym i urokliwym miejscu otoczonym lasami, blisko brzegu Wisły. Centralne położenie pozwoli w łatwy sposób dojechać każdemu, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dodatkowo na miejscu czekają dwie kolacje grillowe, jedna z koncertem zespołu bluesowo-rockowego, a druga w imprezowym DJ-skim stylu.

W sobotę do wyboru jest przejazd trasami wokół Płocka, w dwóch wariantach; całkowicie asfaltowymi drogami lub asfalt + elementy off-roadu. Dla pozostałych istnieje możliwość wypożyczenia kajaków i podróż przez piękne okolice rzeki Skrwy. Do tego prezentacja nowych modeli V85 TT, jazdy testowe, a także konkurs z nagrodami. I co najważniejsze – oczywiście fantastyczna atmosfera.  

Link do forum V85 TT Polska: https://www.facebook.com/groups/v85ttclubpoland

Link do wydarzenia (tylko dla zgłoszonych na forum): https://www.facebook.com/events/514410660324430?ref=newsfeed

Link do zapisów: https://forms.gle/A1sytZ6uUR98GhE36

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: [email protected] 

KOMENTARZE