fbpx
A password will be e-mailed to you.

BMW Motorrad rozwija swoją ofertę w ramach portalu Garaż BMW. Od niedawna, oprócz możliwości sprawdzenia dostępności motocykli, fani marki mogą także wyposażyć się tam w oryginalną odzież i akcesoria.

Kup motocykl bez czekania

Garaż BMW to szalenie ciekawa propozycja dla wszystkich fanów niemieckiej marki. Serwis ten umożliwia sprawdzenie, w którym salonie znajdziemy interesujący nas motocykl. Garaż to przede wszystkim serwis z motocyklami nowymi, gotowymi do odbioru, ale także ze sprawdzonymi pojazdami używanymi.

Wyszukiwarka oferuje ponadto nie tylko opcję wybrania konkretnego modelu, czy dodania roku produkcji, ale także wyszukiwania dostępnych motocykli po konkretnym dealerze.

Mało tego, możemy ustawić sobie widełki w postaci kwoty, jaką możemy przeznaczyć na interesujący nas jednoślad. To samo tyczy się również interesującego nas przebiegu.W odpowiedzi otrzymujemy listę maszyn spełniających nasze kryteria. Poza modelem, rocznikiem, przebiegiem i numerem VIN, dowiemy się, w którym dokładnie miejscu stoi dany motocykl. Obok ceny brutto widnieje także szacunkowa rata, jeżeli zdecydujemy się na leasing.

Już po wejściu w wybrany model otrzymujemy szczegółowe informacje, co do daty pierwszej rejestracji, liczbie poprzednich właścicieli, miejsca zakupu czy dodatkowego wyposażenia.

Istnieje także możliwość sprawdzenia wstępnego i opłat leasingowych już po wybraniu interesującego nas motocykla. Używając odpowiednich suwaków, możemy dostosowywać kwotę opłaty wstępnej, długość trwania umowy, a także sumę, którą będziemy musieli na koniec dopłacić.

 

BMW to także ubrania i akcesoria!

BMW postanowiło jednak pójść o krok dalej i od niedawna na stronie Garaż BMW działa także zupełnie nowa sekcja Outlet. Znajdziemy tam zarówno odzież, jak i akcesoria sygnowane logiem bawarskiego producenta. 

Ceny produktów outlet są obniżone, ponieważ pochodzą z końcówek serii. W asortymencie znajdziemy nie tylko ubrania motocyklowe, kaski, rękawice, czy buty, ale także koszulki, koszule, swetry, t-shirty czy odzież i bieliznę funkcyjną. Nie brakuje też najróżniejszych akcesoriów, od chust i bandan, po breloczki i scyzoryki, gogle, torby, plecaki, a nawet paski do spodni oraz skarpety!Na stronie, podobnie jak w przypadku motocykli, znajduje się specjalna wyszukiwarka, która ułatwia przeglądanie produktów. Możemy szukać po konkretnej nazwie produktu, albo po prostu podać swój rozmiar i płeć, a strona wskaże nam rzeczy spełniające wskazane kryteria. 

Podobnie jak motocykle, odzież i akcesoria z outletu możemy przeglądać pod kątem dostępności u konkretnego dealera w całej Polsce. Ponownie możemy ustawić widełki cenowe, dzięki czemu droższe/tańsze produkty po prostu nie będą wyświetlane. Jednocześnie, po wybraniu interesującej nas rzeczy, Garaż BMW podpowiada także produkty, które mogą uzupełnić nasz zestaw. 

Wyszukiwarka idealna?

Tym samym garazbmw.pl sprawia, że w zasadzie bez wychodzenia z domu, możemy zapoznać się z ofertą oficjalnych dealerów marki z całej Polski. Istne błogosławieństwo w tych szalonych czasach, w których przyszło nam żyć. Teraz możemy kupić motocykl w zasadzie natychmiast, bez oczekiwania na jego produkcję czy dostawę.Outlet stał się jednocześnie ważnym uzupełnieniem oferty niemieckiego producenta. Czas pokaże, czy przyjmie się tak samo dobrze, jak katalog z nowymi i używanymi motocyklami. Wiele wskazuje jednak na to, że sukces jest murowany!

KOMENTARZE