fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sezon chyli się ku końcowi i wielu motocyklistów, zwłaszcza w dużych miastach, zaczyna się intensywnie rozglądać za miejscem do zimowania swoich pojazdów. W warszawskim NEO Garage nie tylko bezpiecznie przechowasz motocykl, ale też będziesz mógł przy nim popracować. Na miejscu są wszystkie potrzebne narzędzia, a nawet myjnia!

Współczesne motocykle są coraz bardziej bezobsługowe, natomiast nawet one nie obejdą się bez podstawowych czynności serwisowych. Liczna grupa motocyklistów nie chce zlecać mniej skomplikowanych prac warsztatom, lecz niestety przed wykonaniem ich samodzielnie powstrzymuje ich brak dostępu do zadaszonego i ogrzewanego miejsca w którym taka działalność jest dozwolona. Problemem bywa również brak narzędzi, niektóre z nich potrafią być nieprzyjemnie drogie, a przy tym potrzebne raz na sezon albo i rzadziej… 

Naprzeciw tym potrzebom wyszedł warszawski NEO Garage, działający w kompleksie przemysłowym dawnych zakładów w Ursusie. W wielkiej hali z profesjonalnie przygotowanymi stanowiskami każdy klient może samodzielnie wykonać niezbędne czynności serwisowe przy własnym aucie lub motocyklu, a także mniejsze lub większe naprawy, jeśli tylko ma do tego odpowiednią wiedzę i umiejętności. Nie musi przy tym posiadać własnych narzędzi – wszystkie dostępne są na miejscu. W NEO Garage działa również myjnia, dzięki czemu można wyjechać nie tylko sprawnym, ale też czystym pojazdem. 

Obiekt oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak powierzchnie magazynowe do wykorzystania na składowanie przedmiotów, które nie mieszczą nam się w domu, a nawet daje możliwość skorzystania z sali konferencyjnej. Jednak prawdziwym hitem dla warszawskich (i nie tylko) motocyklistów jest opcja przezimowania motocykla ze stałym dostępem do niego. Można więc wpaść, kiedy nam wygodnie i samodzielnie przygotować maszynę do kolejnego sezonu. 

Nasza redakcja bardzo polubiła zarówno sam NEO Garage, jak i jego ekipę. W tym sezonie zrobiliśmy tam imprezę pod hasłem „Zakręć śrubką” i na pewno na jednej nie poprzestaniemy. My również będziemy zimą korzystać z możliwości, jakie daje ten obiekt, więc bardzo możliwe, że przychodząc popracować przy swoim motocyklu natkniecie się tam na Simpsona lub innych członków naszej załogi. Wpadajcie więc!

Aha, jeszcze jedno – NEO Garage jest położony w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym, na ul. Gardziejewskiego 1, blisko skrzyżowania tras A2 i S8. Nie musicie się też martwić o dojazd komunikacją publiczną, tuż obok hali jest przystanek Warszawskiej Kolei Dojazdowej – Warszawa Gołąbki. Wejdźcie na stronę https://www.facebook.com/NEOGarageUrsus i sprawdźcie ofertę NEO Garage. Dzięki niej problemy logistyczne związane z posiadaniem motocykla w mieście mogą odejść w słuszne zapomnienie.

 

KOMENTARZE