fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mało kto wie, że 4 Ride to polska marka motocyklowych części zamiennych i akcesoriów. Jeśli zastanawiasz się co będzie najlepsze dla Twojej maszyny warto przyjrzeć się szerokiej ofercie, którą 4 Ride sukcesywnie rozwija. Obecnie jest to blisko 3500 referencji w 40 grupach towarowych. Sprawdź sam!

Części motocyklowe 4 Ride nie są produkowane w Polsce, co przewrotnie jest dobrą informacją. Firma Inter Cars szukając najlepszych rozwiązań stworzyła sieć podwykonawców, którzy po dogłębnej selekcji tworzą najlepsze części motocyklowe. W ofercie odnajdziesz: akumulatory, uszczelniacze, łożyska, sprzęgła, tarcze hamulcowe, klamki sprzęgła i hamulca, a także wiele innych rzeczy do Twojego motocykla.

Polskie części motocyklowe znajdziesz tutaj!

Niestety nie możemy zdradzić w jakich fabrykach powstają części i akcesoria 4Ride, ale zapewniamy Was, że nie to nie jest zwykła „chińszczyzna”. Siła marki 4 Ride tkwi w bardzo dobrej polityce cenowej. Chcąc mieć silną pozycję na rynku chcą przekonać do siebie klientów, a jej największa zaleta to atrakcyjne ceny. Dlatego to dobry moment, żeby poznać części i akcesoria 4 Ride, bo w przyszłości ich ceny mogą poszybować w górę.

Najlepsze łożyska do motocykla?

W tym przypadku 4 Ride nie musi kryć swojego pochodzenia. Łożyska główki ramy i kół, uszczelniacze zawieszenia, linki, zestawy naprawcze gaźnika, części do gaźników, uszczelki gaźnika, pompy paliwa i zestawy naprawcze: pomp, zacisków produkowane są przez dobrze znaną amerykańską firmę All Balls.

Na opakowaniu znajdziecie informację 4 Ride by All Balls. Stosowane są jedynie materiały najwyższej jakości i nowoczesna technologia produkcyjna. Każdy mechanik potwierdzi, że warto wymienić swoje stare łożyska główki ramy na łożyska stożkowe i takie odnajdziecie w ofercie 4 Ride.

Spora oferta części dostępna jest również dla pojazdów ATV i UTV: końcówki drążka kierowniczego, drążki kierownicze, zestawy naprawcze wahaczy typu A-ARM, półosie i zestawy naprawcze zawieszenia.

Jak zadbać o uszczelniacze zawieszenia?

Jedyne co możemy robić to kontrolować ich stan i wymienić gdy wykazują oznaki zużycia. Co oznacza, że lagi zaczynają się „pocić”? Na powierzchni amortyzatora zaczynamy widzieć cienką warstwę oleju. To znak, że należy udać się do serwisu. Jeśli chcecie oszczędzić pieniądze możecie sami kupić uszczelniacze 4 Ride i przekazać je mechanikowi.

Co zrobić, gdy ślizga się sprzęgło w motocyklu?

Ślizgające się sprzęgło to wyjątkowo irytująca sytuacja dla motocyklisty. Obniża to osiągi maszyny i odbiera przyjemność z jazdy. Wtedy należy wymienić tarcze sprzęgła i ponownie najlepszy stosunek ceny do jakości odnajdziecie w produktach 4 Ride. Szeroka oferta obejmuje motocykle szosowe, terenowe oraz maszyny typowo turystyczne i te z klasy adventure. Pamiętaj, żeby przed wyprawą skontrolować stan sprzęgła. Dzięki temu unikniesz problemów w górskich przełęczach.

4 Ride. Części motocyklowe

Kompletną ofertę marki 4 Ride odnajdziesz w sklepie IMready.eu, w sklepach stacjonarnych I’M Inter Motors, a także, co ciekawe w filiach Inter Cars SA ( jest ich blisko 250 na terenie całego kraju). Sprawdź co znajdziesz do swojej maszyny. Atrakcyjne ceny zachęcają do zadbania o swój motocykl.

Kłopot z doborem? Zadzwoń na infolinię I’M Inter Motors: 800 055 666.

KOMENTARZE