fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tego trzeba doświadczyć! Tym razem na Strzelnicy U27 w podwarszawskim Ożarowie czeka was spotkanie z amerykańską przygodą. Postrzelacie z broni znanej z filmów, pojeździcie motocyklami Harley-Davidson, obejrzycie wystawę efektownych amerykańskich aut i zjecie niekłamanego burgera. A to wszystko już w najbliższą sobotę!

Do waszej dyspozycji będą gotowe do jazd testowych legendarne motocykle Harley-Davidson. Zobaczycie też niebywałej urody samochody: Corvettę, Cadillaca, Jeepa – wszystko to dzięki partnerowi pikniku, firmie Liberator z Warszawy.

Będziecie mogli zmierzyć się w zawodach strzeleckich na wyjątkowej broni: rewolwerach single action i karabinach lever action, popularnych „lewarkach”, które specjalnie na ten piknik przywiezie partner eventu, sklep z bronią BAZOOKA z Pruszkowa.  Postrzelacie również z „głośnej” i znanej z filmów broni na strzelaniach testowych, w tym z rewolweru Smith&Wesson M29 Brudnego Harry’ego. Czekają też kolejne niespodzianki m.in.: strzelba Wyatta Earpa.

Tego dnia apetyty motoryzacyjne i strzeleckie będą zaspokojone, ale i pomyśleliśmy też o kulinarnych: foodtruck z amerykańskimi burgerami i frytkami to kolejny strzał w „10” tej imprezy‼

Do ustrzelenia będą kolejne niespodzianki i na pewno nagrody w zawodach, więc rezerwujcie ten termin. Do zobaczenia 16 października na strzelnicy U27 w Ożarowie Mazowieckim, ul. Umiastowska 27. Strona wydarzenia: TUTAJ

KOMENTARZE