fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czy Taddy Błażusiak zwycięży po raz 7. na Źelaznym Gigancie i czy doczekamy się trzeciego Polaka w historii na mecie Erzbergrodeo?

To ten weekend w ciągu roku, kiedy potężną odkrywkową kopalnię rudy żelaza w Eisenerz opanowuje offroadowy szał i dziesiątki tysięcy fanów enduro zjeżdżają się do Austrii, aby uczestniczyć w jednym z największych festiwali w tym sporcie! Żelazny Gigant jest już gotowy na rzucenie wszystkim śmiałkom chcącym sprawdzić się w piekielnym wyścigu z dna kopalni na sam szczyt.

erzberg blazusiak

Na 25. edycji Red Bull Hare Scramble będzie co oglądać, bo zjechała się cała śmietanka najlepszych zawodników Hard Enduro na świecie z Grahamem Jarvisem, Billy Boltem, czy Jonny Walkerem na czele, uzupełnionych przez gwiazdy innych dyscyplin, jak Ryan Sipes, czy Laia Sainz. Nas cieszy również bardzo mocna polska reprezentacja, bo oprócz Tadka Błażusiaka o wejście do finału walczyli m.in. Emil Juszczak, Oskar Kaczmarczyk, Grzesiek Kargul, Marek Kuśnierz, czy jedyna Polka – Dorota Dudzik! Tak więc koniecznie musicie oglądać transmisję na żywo z Erzbergu, która startuje w niedzielę 02.06 o 14:00 w okienku poniżej i mocno dopingować naszym rodakom!

Oglądaj transmisję na żywo z wyścigu finałowego Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble 2019:

W sobotę po kwalifikacjach czekać również będzie na was studio, w którym dowiecie się, kogo zobaczymy w finale oraz co w tym roku przygotowali zawodnikom organizatorzy. Łatwo z pewnością nie będzie, bo Karl Katoch zapowiedział, że 25. edycja Erzbergrodeo będzie najtrudniejszą w historii!

KOMENTARZE