fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mamy wspaniałe informacje dla wszystkich fanów motocykli Harley-Davidson. Producent z Millwaukee właśnie poinformował, że już niedługo w sprzedaży będą dostępne części i akcesoria do motocykli H-D zaprojektowane i stworzone przez markę Rizoma!

Rizoma przyzwyczaiła nad do produkcji bardzo dobrych jakościowo akcesoriów, które nie tylko sprawiają, że motocykl wygląda znacznie lepiej, ale i przy okazji potrafi być bardziej komfortowy i dopasowany do preferencji użytkownika

Dla każdego coś dobrego. Rizoma

Akcesoria, o których mowa są pierwszą kolekcją firmy Rizoma zaprojektowaną specjalnie dla motocykli Harley-Davidson. Oferowane w ramach tej kolekcji części i akcesoria pasują do szerokiej gamy motocykli i obejmują również komponenty zaprojektowane specjalnie do personalizacji pierwszego elektrycznego motocykla H-D, modelu LiveWire.

Wspólną kolekcję Harley-Davidson i Rizoma, według producenta wyróżnia precyzja wykonania i niepowtarzalny styl. Wykonane techniką laserową logo H-D i Rizoma na stonowanej czerni z czarnym wykończeniem to przykład minimalistycznego brandingu, w którym wyróżnia się maszynowa faktura i estetyka podkreślająca jakość wykonania. Ta elegancka kolekcja aluminiowych akcesoriów jest pierwszą tego typu ofertą zaprojektowaną specjalnie dla motocykli H-D.

Manetki

Manetki Harley-Davidson® firmy Rizoma® mają średnicę 1,44 cala i są wykonane z teksturowanej gumy zapewniającej pewne trzymanie podczas prowadzenia motocykla.

Podnóżki dla kierowcy i podnóżki dla pasażera

Jasna, wycinana maszynowo górna powierzchnia podnóżków Harley-Davidson® firmy Rizoma® daje poczucie stabilności trzymania buta, jednocześnie wyraźnie kontrastując z czarnym wykończeniem.

Rizoma_HD

Lusterka

Asferyczne lusterka Harley-Davidson® firmy Rizoma® pokazują większy obszar z tyłu i z boków motocykla zapewniając lepszą widoczność w czasie jazdy. Są one również stylowym uzupełnieniem motocykla w kolorze czarnym lub maszyny o charakterze sportowym.

Klapka gniazda ładowania LiveWire®

Pojedynczy element personalizujący dla modelu LiveWire® inspirowany sportem motorowym.

Rizoma_HD

 

KOMENTARZE