Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w polskim motocrossie musi zmierzyć się z kolejnym potężnym wyzwaniem – tym razem pozasportowym. Asia Miller potrzebuje serii drogich operacji i rehabilitacji, by przywrócić jej zniszczone kolana do stanu umożliwiającego normalne życie.
Joanny Miller nie trzeba nikomu w motocyklowym świecie specjalnie przedstawiać. Jako jedyna wśród zawodników i zawodniczek z Polski stanęła na podium Mistrzostw Świata w motocrossie. Niejednokrotnie reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej, zawsze dając nam powody do dumy. Może również pochwalić się kilkoma tytułami Mistrzyni Polski. W „Świecie Motocykli” gościła wielokrotnie jako przykład wytrwałości i pracowitości.
Dziś możemy podziękować Asi za wszystkie sportowe emocje, których nam dostarczyła. Wesprzyjmy ją w walce o sprawne kolana, które ucierpiały podczas lat ścigania. Aśka potrzebuje czterech operacji, po dwie na każde kolano, by uniknąć endoprotez. 
https://www.facebook.com/joannamillermotocross
Pokażmy Asi motocyklową solidarność i zrzućmy się na nowe kolana!



