Mimo pokazania motocykla w Mediolanie marka nadal zdradza bardzo niewiele informacji o nowej drodze rozwoju. Przypomnijmy, że ”Project„ 156 zadebiutował tuż przed Pikes Peak. Mówiło się wtedy o sportowym motocyklu od Victory. To co jednak, jeszcze jako koncept, zostało pokazane podczas włoskich targów na sportową maszynę zdecydowanie nie wygląda. Jest to raczej cruiser, ale nie można u odmówić urody.
Ignition napędzany jest nowym V-Twinem o pojemności około 1200 ccm. Na pokładzie mamy komponenty z najwyższej półki takie jak hamulce Brembo czy regulowane zawieszenie Marzocchi.
Za wygląd motocykla odpowiedzialny jest Urs Erbacher, znany ze swoich customowych motocykli. Przyjrzyjmy się więc bliżej jego najnowszemu jednośladowi zbudowanemu dla Victory.
Sobota była ostatnim dniem zmagań w ramach tegorocznego Isle of Man Tourist Trophy 2026, a…
Chociaż to Pedro Acosta wydawał się być głównym faworytem na Balaton Parku, to nie on,…
W piątek organizatorzy Isle of Man Tourist Trophy mieli sporo szczęścia, bo udało się rozegrać…
Pedro Acosta był najszybszy w piątkowej, popołudniowej sesji MotoGP na torze Balaton Park, wyprzedzając drugiego…
Bydgoski Kartodrom już w ten weekend przyciągnie czołówkę zawodników Pit Bike SM z całej Polski!…
Wyobraź sobie, że wstajesz rano po zawodach, a Twoje zdjęcie jest dosłownie wszędzie. Udostępniają je…