Ducati niestety nie wspomina, czy ten motocykl jest jednym z dziewięciu nowych jakie pokaże podczas targów Eicma, a skoro nie mówi to liczymy, że jednak nie i przed nami jeszcze kilka niespodzianek.
Nowy Diavel Carbon nie zmieni się jeśli chodzi o jednostkę napędową. Ducati zdecydowało się jedna na update wyglądu maszyny. Na pokładzie znalazło się przestylizowane siedzenie i koła. Oprócz tego oczywiście mamy tez nowe malowania i inny tłumik pokryty ceramiczna powłoką Zircotec. Jak twierdzi Ducati nadaje to motocyklowi bardziej wyrafinowany wygląd.
Jako dodatek do linii Diavel Carbon w 2016 w ofercie pojawi się też wersja Diavel Carbon Dark Stealth z matowo czarnym malowaniem, czarna rama i kołami.
W piątek organizatorzy Isle of Man Tourist Trophy mieli sporo szczęścia, bo udało się rozegrać…
Pedro Acosta był najszybszy w piątkowej, popołudniowej sesji MotoGP na torze Balaton Park, wyprzedzając drugiego…
Bydgoski Kartodrom już w ten weekend przyciągnie czołówkę zawodników Pit Bike SM z całej Polski!…
Wyobraź sobie, że wstajesz rano po zawodach, a Twoje zdjęcie jest dosłownie wszędzie. Udostępniają je…
O ile pierwszy tydzień tegorocznej edycji Isle of Man Tourist Trophy upłynął pod znakiem pogody…
Czy po zdominowaniu rywalizacji na Mugello, Aprilia utrzyma impet także na Węgrzech, gdzie rozegrana zostanie…