fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zastanawiasz się nad zakupem nowej odzieży na moto? Niezależnie, czy szukasz czegoś do miasta, na tor czy na wyprawę – nie zwlekaj z decyzją! Tylko w trzy wakacyjne miesiące możesz zagarnąć zwrot pieniędzy za zakupy produktów marek Rebelhorn i Broger kupione w sklepach partnerskich Dobrych Sklepów Motocyklowych!

Konkurs „Zwrot Kasy” trwa od 13 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku, a jego zasady są bardzo proste. Wystarczy, że kupisz jeden z produktów marek Rebelhorn lub Broger i zarejestrujesz zakup, wypełniając formularz na stronie: https://dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy. Pamiętaj, każdy produkt musisz zarejestrować osobno, nawet jeśli masz je na jednym paragonie.

Po zarejestrowaniu zakupu i udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe, zyskujesz szansę, by wygrać pełen zwrot kosztów kupionej rzeczy. Co miesiąc aż 3 osoby dostają zwrot kasy od Dobrych Sklepów Motocyklowych.

O wygranej dowiesz się od nas telefonicznie, a listę laureatów co miesiąc opublikujemy w serwisie dobresklepymotocyklowe.pl

Chcesz znaleźć się w gronie 9 zwycięzców? To proste! Nie czekaj i ruszaj na zakupy. Chcesz mieć pewność, że sklep będzie mieć wybrany przez Ciebie produkt w Twoim rozmiarze? Wybierz tę rzecz na stronie Dobrych Sklepów Motocyklowych i skorzystaj z opcji „odbierz w sklepie”, zaznaczając Dobry Sklep Motocyklowy, do którego chcesz się udać. Dostarczymy tam wybrane produkty specjalnie dla Ciebie. Bez żadnych opłat i zobowiązania do zakupu!

A to nie wszystkie korzyści! Wszystkie biorące udział w akcji Zwrot Kasy produkty Rebelhorn i Broger objęte są bezpłatnym programem 5 lat gwarancji i Assistance.

KOMENTARZE