fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sezon motocyklowy rozkręcił się na dobre, ale pogoda czasami nas nie rozpieszcza i bywa niezwykle kapryśna. Takie zmienne warunki atmosferyczne są bardzo odczuwalne podczas jazdy na motocyklu. Na szczęście SHIMA ma kilka rozwiązań na te problemy.

System EvoLink – co to jest?

EvoLink to system łączenia warstw, który pozwala w szybki i łatwy sposób połączyć kurtkę SHIMA z dedykowanymi akcesoriami. Dzięki temu każdy użytkownik może dostosować odzież do własnych potrzeb. EvoLink to doskonałe rozwiązanie dla kurtek jednowarstwowych, w tym nowości na rynku, modelu OPENAIR. Kurtka ta jest idealna na lato, jednak dzięki systemowi EvoLink sprawdzi się także w znacznie chłodniejsze dni.

Czy słońce, czy deszcz

Na jazdę w deszczu idealnie sprawdzi się wodoodporna i wiatroszczelna kurtka RAINSHELL. To przeciwdeszczówka, którą zakłada się na kurtkę motocyklową. Model ten powstał z myślą o tym, by chronić ciało motocyklisty przed zamoczeniem. W tym celu kurtka została wyposażona w wysoki kołnierz, wodoodporny główny zamek i ściągacze na rękawach. Nie zabrakło też elementu odblaskowego na karku, dzięki któremu motocyklista będzie widoczny zarówno w kiepskich warunkach atmosferycznych, jak i po zmierzchu. 

SHIMA przygotowała także coś, co przyda się podczas jazdy w upalne dni. To specjalna kamizelka chłodząca HYDROCOOL, która jest lekka i łatwa w użyciu. Przed założeniem wystarczy zamoczyć ją w wodzie, a następnie wycisnąć jej nadmiar i osuszyć wnętrze. 

Wówczas możemy wpiąć ją do jednego z modeli kurtek SHIMA i cieszyć się przyjemnym uczuciem chłodu. Ta innowacyjna kamizelka może obniżyć temperaturę wewnątrz kurtki nawet o 8°C. Za cały proces odpowiada technologia HyperKewl™ Plus. Między wodoodporną podszewką wewnętrzną a wentylowaną tkaniną zewnętrzną znajduje się materiał, który wchłania wodę. Dzięki temu ubrania będą suche, a komfort jazdy niezwykle wysoki.

Rozgrzej się w chłodniejsze dni

Jedną z najnowszych propozycji marki SHIMA, która wkrótce trafi do regularnej sprzedaży, jest pikowana kurtka WARMUP. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno podczas jazdy motocyklem, jak i w codziennym użytku. Specjalny materiał, z którego została wykonana ta kurtka, zapobiega utracie ciepła i nie pochłania wilgoci. Jej krój jest dopasowany do ciała użytkownika, dzięki czemu skutecznie chroni przed wiatrem i utratą ciepła.

Dla miłośników nieustannego uczucia ciepła SHIMA przygotowała wyjątkową kamizelkę grzewczą POWERHEAT. To czarna kamizelka podgrzewana elektrycznie z użyciem specjalnego powerbanka. Bez problemu zmieści się on w specjalnie przygotowanej wewnętrznej kieszeni. Kamizelka ta posiada trzy stopnie regulacji ogrzewania, które pozwalają podnieść temperaturę nawet o 12°C. 

POWERHEAT to doskonałe rozwiązanie nie tylko na motocykl, ale także do innych aktywności fizycznych. Najlepsze efekty można uzyskać, zakładając ją bezpośrednio na bieliznę termoaktywną. Ta również jest dostępna w ofercie firmy SHIMA. Kolekcja BaseCooler 2.0 to propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Na komplet składają się spodnie i koszulka, które są wykonane z włókien chłodzących Coolmax®. Bielizna dobrze dopasowuje się do ciała i jednocześnie nie krępuje ruchów.

Akcesoria SHIMA – produkty dla każdego

Wszystkie przedstawione akcesoria są niezwykle łatwe w transporcie. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, co dla każdego motocyklisty ma ogromne znaczenie. 

SHIMA posiada w ofercie także plecak AYRO, który jest bardzo pojemny i posiada liczne przegrody oraz kieszenie. Aerodynamiczny kształt oraz regulowane paski sprawiają, że jego noszenie nie jest odczuwalne. 

Jak widać, system EvoLink i akcesoria przygotowane przez firmę SHIMA znacznie ułatwiają jazdę na motocyklu przez cały rok. Niezależnie od pogody każdy użytkownik może cieszyć się dużym komfortem i przyjemnością płynącą z pokonywania kolejnych kilometrów na dwóch kółkach.

 

KOMENTARZE