fbpx
A password will be e-mailed to you.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall w Warszawie jako pierwsze w Polsce wprowadza innowacyjne rozwiązanie – terminale parkingowe dla motocykli i skuterów, w których na czas zakupów czy wizyty w kinie można schować elementy motocyklowego stroju.

Rosnąca grupa osób przemieszczających się na dwóch kółkach, szczególnie w miastach, często staje przed problemem, co zrobić po zaparkowaniu z elementami stroju: kaskiem, ubiorem, butami, ochraniaczem pleców, rękawicami itd.

– MotoParking to innowacyjny system rozwiązujący ten problem – zapewnia Daniele Galli, Prezes Zarządu MotoParking Polska Sp. z o.o., wyłącznego importera terminali w Polsce. – Nasze urządzenia to bardzo estetyczne, przestronne i solidne schowki ze stali nierdzewnej, wyposażone w łańcuch zabezpieczający pojazd przed kradzieżą. Po zaparkowaniu jednośladem wystarczy włożyć swój ekwipunek do wnętrza schowka i zamknąć go własnym disc lockiem. Ponadto terminale mogą dodatkowo spełniać funkcję oryginalnego nośnika reklamowego, co pozwoli na zaoferowanie usługi zupełnie bezpłatnie – wyjaśnia.

System MotoParking to nowość na skalę światową. Został zaprojektowany i opatentowany w 2012 roku przez włoską firmę MP Italia s.r.l. Pierwsze urządzenia zostały wyprodukowane we Włoszech w zeszłym roku. System ma szansę stać się niezastąpionym rozwiązaniem dla parkingów publicznych, zwłaszcza w zatłoczonych centrach miast oraz w miejscach atrakcyjnych turystycznie. Oprócz Polski, system jest obecnie dystrybuowany w 12 krajach Europy.

KOMENTARZE