fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wiesz, że w dobie koronawirusa należy zostać w domu, a przemieszczanie się trzeba ograniczyć do niezbędnego minimum? Musisz dojechać do pracy i załatwić najpotrzebniejsze sprawy, ale użycie komunikacji zbiorowej niesie niepotrzebne ryzyko rozprzestrzeniania wirusa? Przyszedł więc najwyższy czas na własny jednoślad! Barton Motors przyłącza się do akcji #zostańwdomu i przy zakupie dowolnego skutera, motocykla, czy motoroweru gwarantuje dostawę za grosze. Konkretnie, za 99 groszy na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z najbliższym salonem marki Barton (telefonicznie lub internetowo) wybierz model, dogadaj szczegóły płatności – najlepiej internetowej (bo przecież należy zostać w domu), a cała reszta zostanie załatwiona za Ciebie. Salon przygotuje dla Ciebie jednoślad gotowy do jazdy, przeprowadzi obowiązkowy przegląd, a doświadczona firma logistyczna dostarczy Twój pojazd do domu.

Advertisement

Barton Cafe Racer 125.

Komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji dostarczy twój ulubiony kurier. Znajdziesz tam fakturę zakupu, homologację, oświadczenie, a także w przypadku motocykla: kartę pojazdu. Zostało jedynie zarejestrować swój nowy pojazd – całe szczęście tę czynność także możesz zrobić przez Internet. 

Pamiętajcie, że oferta jest ograniczona ilościowo. O zakończeniu akcji poinformuje aktualnościach na www.barton-motors.pl

Advertisement

Kontakt do swoich najbliższych salonów Barton Motors znajdziesz w zakładce, gdzie kupić.

KOMENTARZE