fbpx
A password will be e-mailed to you.

Do niepowtarzalnych serii motocykli ZONTES 310 oraz 125 dołączą kolejne wyrafinowane propozycje. Marka zapowiedziała podczas mediolańskich targów EICMA jak będzie wyglądać przyszłoroczna oferta motocykli ZONTES.

Do obecnych już na polskim rynku motocykli Zontes z serii 310 oraz 125 dołączą w przyszłym sezonie kolejne modele. Pojawi się nowa seria 350 z silnikami o zwiększonej pojemności, nowy motocykl klasy 125 oraz zupełna nowość czyli nowoczesny maxiskuter.

Zontes 350GK

Nową serię 350 w polskiej ofercie motocykli Zontes otwiera motocykl o oznaczeniu 350GK. Tak jak w poprzednich modelach, tak i tym razem mamy do czynienia z bardzo bogatym wyposażeniem i dopracowanym oraz niepowtarzalnym designem.

Ten określany jako Sportscafe motocykl dysponuje jednocylindrowym nowoczesnym silnikiem o pojemności 350 cm3. Większa pojemność przekłada się na jeszcze lepszą dynamikę uzyskiwaną przez generowane 40 KM mocy oraz 33 Nm momentu obrotowego. 17 litrowy galwanizowany zbiornik paliwa pozwoli przy bardzo oszczędnym spalaniu na długie przebiegi, a kolorowy ekran TFT zadba o to by wszystkie informacje docierały do kierowcy w sposób przejrzysty i dopracowany wizualnie.

Szprychowe bezdętkowe obręcze są malowane w dwóch kolorach, co dodaje dynamiki i podkreśla wyjątkowy styl motocykla. Przy dużej przedniej tarczy hamulcowej, ukrytej za dodającą agresywnego stylu osłoną, pracuje wydajny, montowany radialnie zacisk hamulcowy. Nie zabrakło bezkluczykowej obsługi i sterowanych elektrycznie dodatków, a także wydajnego, nowoczesnego i podkreślającego niepowtarzalny styl oświetlenia w technologii Full-LED.

Zontes 350T2

Serię 350 uzupełni zastępujący model 310T motocykl o oznaczeniu 350T2. Nowa, dająca jeszcze więcej dynamiki jednostka napędowa, dostosowany do niej układ wydechowy i radialny zacisk przy przedniej tarczy to główne różnice w stosunku do poprzedniego modelu. Znane już dynamiczne nadwozie również otrzyma kilka zmian stylistycznych. Niezmiennym pozostanie bardzo bogate wyposażenie oraz dopracowana konstrukcja wykonana z dbałością o detale.

Zontes 310M

Nowością, która cieszy się zainteresowaniem już od pewnego czasu jest pierwszy maxi-skuter marki Zontes. 310M został wyposażony w nowoczesny układ napędowy autorskiej konstrukcji, który generuje 33 KM, co w połączeniu z bezstopniową przekładnią CVT zapewnia bardzo wysoką dynamikę. Silnik oparty jest o konstrukcję z pojedynczym wałkiem rozrządu, układem zasilania Bosch oraz chłodzenie cieczą.

Zontes 310M może pochwalić się dającymi wysoką stabilność dużymi kołami o średnicy 14 cali oraz bardzo bogatym wyposażeniem. Na pokładzie nie zabraknie licznych schowków, regulowanej elektrycznie szyby, kolorowego wyświetlacza TFT oraz bezkluczykowego dostępu. Oświetlenie to pieczołowicie dopracowany i zgrany stylistycznie z nadwoziem układ lamp w technologii Full-LED.

Advertisement

Zontes 125GK

Nowości nie zabraknie także w bijącym rekordy popularności segmencie 125. Dla wszystkich, którym podoba się nowy Zontes 350GK, ale nie posiadają motocyklowego prawa jazdy, producent przygotował wersję 125.

Motocykl jest wiernym stylistycznie wariantem z nowoczesnym chłodzonym cieczą silnikiem, który generuje maksymalną przewidzianą przez przepisy moc w wysokości 15 KM. W kokpicie znajduje się rozbudowany wyświetlacz LCD, a w pakiecie bogatego wyposażenia nie zabrakło oświetlenia w technologii Full-LED, bezkluczykowej obsługi, czy układu ABS.

Nowości Zontes będą dostępne wiosną 2022 roku.

KOMENTARZE