fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykle Zontes to nie tylko dynamika związana z nowoczesnym napędem i niebanalnym, pełnym energicznych akcentów nadwoziem. To także dynamiczny przyrost popularności wśród polskich motocyklistów, dzięki któremu coraz więcej osób przekonuje się o walorach tych niepowtarzalnych jednośladów, a sama marka ugruntowuje sobie pewne miejsce wśród dostępnych na polskim rynku producentów motocykli.

Na taki stan rzeczy wpływa z pewnością dobrze skrojona gama oferowanych pojazdów, a wśród nich Zontes 125 U1, motocykl, który pod wieloma względami przewyższa to, z czym zazwyczaj kojarzą się dostępne na samochodowe prawo jazdy motocykle klasy 125.

Zontes 125 U1 to motocykl łączący bezkonkurencyjną wydajność ze sprawnością poruszania się zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Wszystko dzięki konstrukcji opartej o optymalnie zestrojone zawieszenie z centralnym amortyzatorem z tyłu oraz widelcem upside-down z przodu, szprychowym kołom z bezdętkowymi obręczami z lekkiego stopu oraz oponom pozwalającym na przyczepną jazdę po różnych nawierzchniach. Całość wspierają będące wyposażeniem standardowym solidne gmole chroniące elementy nadwozia, dodatkowe osłony dłoni oraz przedni błotnik podzielony na dwie sekcje z przednią poprowadzoną w rasowym stylu wysoko pod reflektorem.

Kolejną z mocnych stron Zontesa 125 U1 jest jego bogate wyposażenie. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz podaje w nowoczesnej formie bogaty szereg informacji, podświetlane przyciski na kierownicy ułatwiają obsługę po zmroku i dodają elegancji, a bezkluczykowa obsługa, wraz z elektrycznie otwieranym siedzeniem i wlewem paliwa pozwala na dziecinnie łatwą i przyjemną eksploatację. Oświetlenie wykonano w całości w technologii full-LED, obydwie klamki posiadają płynną regulację, a w układzie hamulcowym pracuje dwukanałowy układ ABS, a za zasilanie silnika odpowiada układ elektronicznego wtrysku Bosch z dwoma trybami jazdy.

Test Zontesa U1 125 w „Świecie Motocykli”

14,7 KM mocy, 6-biegowa skrzynia i sprzęgło antyhoppingowe, to specjalnie opracowany zestaw, który jest w stanie zapewnić najlepsze doznania podczas jazdy wśród motocykli klasy 125. Co również ważne, nowoczesny napęd Zontes 125 U1 zapewnia nie tylko najwyższą dynamikę, ale także świetną ekonomię jazdy. Wszystko dzięki wysokiej sprawności wykonanej z jakościowych materiałów konstrukcji. Będąc przy jakości nie można nie wspomnieć o szerokim zastosowaniu elementów z lekkich stopów, które powstały przy użyciu zaawansowanego parku maszyn CNC. Spasowanie i ergonomia są na najwyższym światowym poziomie.Wszystko to sprawia, że Zontes 125 U1, to niepowtarzalny motocykl na samochodowe prawo jazdy, który jest idealną propozycją nie tylko dla początkujących motocyklistów. Lista punktów dealerskich motocykli Zontes dostępna jest na stronie www.zontespolska.pl 

Po najświeższe informacje zapraszamy także do naszych mediów społecznościowych.

O marce Zontes 

Motocykle sygnowane marką Zontes to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology. Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 mln USD. Fabryka zajmuje powierzchnię 400 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1600 pracowników. W samym dziale rozwoju produktu zatrudnionych jest blisko 500 pracowników, w głównej mierze inżynierów i projektantów. Zontes to jedna z głównych marek producenta, który zajmuje się produkcją średniej wielkości motocykli.

 

 

KOMENTARZE