fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ten program udowadnia, że motocross to przede wszystkim ludzki strach, zabawa, adrenalina i zmaganie się ze słabościami.

Portrety współczesnych sportowców często ograniczają się tylko do dokonań wybitnych – tego jednego wspaniałego meczu, wyścigu, jednej walki. Stwierdzenie to sprawdza się wyjątkowo dobrze w przypadku motocrossowych freestylowców, których zaistnienie w blasku reflektorów ogranicza się prawie wyłącznie do spektakularnego wypadku lub wykonania jednego niesamowitego tricku.


REKLAMA

prawie wyłącznie

Jeden z zawodników FMX, dobrze znający wzloty i upadki związane z akrobacjami motocrossowymi Chuck Carothers, stworzył miejsce, gdzie młodzi adepci tego sportu mogą dążyć do perfekcji.

Camp Chuck w Houston w stanie Teksas, rozciągający się na ponad 60 akrach, to ośrodek treningowy dla motocrossowców z prawdziwego zdarzenia. Chuck, złoty medalista XGames, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiedział jak zbudować idealne miejsce ćwiczeń.


REKLAMAREKLAMA


Program przedstawia sylwetki początkujących zawodników FMX walczących z własnymi słabościami, strachem i prawdziwie śmiertelnym ryzykiem w dążeniu do sukcesu i sławy. Na drodze do realizacji ”tego jednego„ tricku, dzięki któremu zabłysną, poznamy w pełni ich osobowości, motywacje, problemy.

”Camp Chuck„ już w sobotę 8 grudnia o godz. 8.00 i 15.00 na Extreme Sports Channel.

KOMENTARZE

REKLAMA