fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wraz z początkiem czerwca ruszyła sesja najnowszej kolekcji motocykli Junak 125 ccm.

Junak na sezon 2015 przygotował wiele nowości z segmentu motocykli 125 ccm na prawo jazdy B. Wśród nich znajduje się model RS125, M11 125, M16 125 czy 127 – niezwykle dojrzałe i zorientowane na doznania z jazdy propozycje. Motocykle szybko zdobyły rzeszę sympatyków za sprawą nie tylko designu i wyważonej ceny. Polski, coraz bardziej wymagający Klient szuka pojazdu niezawodnego i dającego poczucie bycia zauważalnym na drodze.

Sporym wyzwaniem dla tych jednośladów okazały się trzy dni zdjęciowe, podczas których konieczne było przejechanie kilkuset kilometrów po terenach województwa śląskiego. Musimy pamiętać, iż tego typu eksploatacja jakiej wymagają filmowcy jest bardzo wymagająca. Konieczna jest jazda przy ciągłym korzystaniu z maksymalnych osiągów maszyny. W połączeniu z setkami dubli, temperaturą otoczenia (32 stopnie na plusie i pełne słońce), agresywnym sposobem prowadzenia czyni to najlepsze środowisko testowe dla nowych, niedotartych jeszcze maszyn.

„Goszcząc na planie zdjęciowym uderzyło nas zaangażowanie zarówno ekipy filmowej jak i modeli. Jestem pod ogromnym wrażeniem nakładu pracy jaki wkładano w realizację każdego z plenerów. Myślę, że dobór stylizacji, motocykli i miejsc zaowocuje świetną kreacją foto i wideo naszych nowych motocykli” – mówi Karol Kopytek, kierownik ds. kluczowych klientów Junak.

Przed zespołem pozostaje jeszcze jeden, niezwykle trudny etap – finalny montaż materiału. Wyniki pracy poznamy już wkrótce.

KOMENTARZE