fbpx
A password will be e-mailed to you.

Intensywne ulewy pokrzyżowały plany organizatorów VII Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli WSK. Na szczęście impreza zostaje jedynie przesunięta w czasie, a nie odwołana.

Przed chwilą do naszej redakcji dotarł komunikat o zmianie terminu zlotu motocykli WSK w Świdniku. Oto co piszą organizatorzy:

Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu fatalnych warunków atmosferycznych zmuszeni jesteśmy do zmiany terminu organizacji VII Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli WSK i innych, planowanego na 31.05 – 01.06. 2014r. Zlot odbędzie się w dniach 28-29.06.2014r., w ramach tegorocznych Dni Świdnika. Teren przeznaczony na organizację zlotu, po bardzo intensywnych opadach, nie pozwala na bezpieczne i profesjonalne zorganizowanie imprezy. Wiemy, że zlot był oczekiwany przez wielu miłośników motocykli w całym kraju. Wyrażamy nadzieję, że nie zmieni to Państwa decyzji o wzięciu w nim udziału. Organizacja zlotu w czasie Dni Świdnika da jego uczestnikom możliwość przeżycia dodatkowych atrakcji. Przepraszamy

Jest nam tym bardziej przykro, ponieważ redakcja Świata Motocykli objęła patronat medialny nad imprezą, a doskonale wiemy, ile trudu trzeba włożyć w przygotowanie takiego zlotu. Na szczęście VII Ogólnopolski Zlot motocykli WSK nie został odwołany, a jedynie przeniesiony na inny termin, więc wszyscy fani tej marki nie stracą okazji do wspólnej zabawy. Trzymamy więc kciuki za organizatorów i życzymy wspaniałej, bezchmurnej pogody!

KOMENTARZE