fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli kochasz dalekie podróże poza utwardzonymi szlakami, nad drogie restauracje przedkładasz gastronomię ogniskową, a z hoteli najbardziej cenisz te pod milionami gwiazd – ta impreza jest dla ciebie. Już w najbliższy weekend pod Żelechowem odbędzie się zlot fanów aut 4×4 oraz motocykli enduro i adv, organizowany przez Travel Adventure School, Liberty Motors i Touratecha.

Bazą imprezy będzie EkoFarma w pobliżu Żelechowa, położonego między Warszawą a Lublinem. Ośrodek znany był niegdyś jako Eldorado i gościł już wiele niezapomnianych imprez w offroadowym klimacie.

Organizatorzy przygotowali na weekend 26-27 czerwca szereg atrakcji: kilkudziesięciokilometrową trasę, którą przejedziecie sami (z papierowym roadbookiem lub plikiem gpx) lub z przewodnikiem, tor super enduro i dla motocykli adv (należący do Travel Adventure School) pokaz sprzętu marki Touratech, projekcję filmów podróżniczych w plenerowym kinie nad jeziorem oraz wspólne ognisko. 

Nie zabraknie też gości specjalnych. O swoich podróżach opowie grupa Passion4Travel, która wyrzuciła  ze swoich aktywności masową turystykę i odkrywa świat „od podszewki” na motocyklach i w autach terenowych.

Obecny będzie również nasz dakarowiec Maciek Giemza, który wyjedzie z uczestnikami na przygotowaną trasę, da popis jazdy motocyklem rajdowym na torze, a wieczorem opowie o swoim udziale w najsłynniejszym rajdzie świata.

Nocleg dla chętnych możliwy jest na polu namiotowym, dostępne są również pokoje w jednym z czterech pobliskich obiektów. Szczegóły i możliwość rezerwacji miejsc znajdziecie na stronie https://traveladventureschool.pl/…/spotkanie… oraz na wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/913822529472603/

KOMENTARZE