fbpx
A password will be e-mailed to you.

Broniący tytułu mistrza Polski klasy Superbike, Paweł Szkopek wygrał trzy z sześciu dotychczasowych wyścigów i w Poznaniu chce sprawić sobie urodzinowy prezent w postaci kolejnych zwycięstw, które przybliżą go do upragnionej, dwunastej korony. – mówi startujący Yamahą R1 najbardziej doświadczony i utytułowany polski motocyklista. Krok na wyższy stopień podium w kategorii Superstock 600 chce z […]

Broniący tytułu mistrza Polski klasy Superbike, Paweł Szkopek wygrał trzy z sześciu dotychczasowych wyścigów i w Poznaniu chce sprawić sobie urodzinowy prezent w postaci kolejnych zwycięstw, które przybliżą go do upragnionej, dwunastej korony.

– mówi startujący Yamahą R1 najbardziej doświadczony i utytułowany polski motocyklista.

Krok na wyższy stopień podium w kategorii Superstock 600 chce z kolei zrobić Patryk Pazera, który aż pięć z sześciu tegorocznych wyścigów kończył na trzeciej pozycji.

– wyjaśnia 21-latek.

Po swoim pierwszym zwycięstwie podczas poprzedniej rundy w Poznaniu jeszcze większy apetyt na kolejne sukcesy ma Radek Brandebura, który zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski klasy Rookie 1000.

– tłumaczy Radek Brandebura

Czwarta z sześciu rund tegorocznego cyklu WMMP odbędzie się się w najbliższy weekend w Poznaniu i będzie ostatnią w tym sezonie w Polsce. Dwie ostatnie rundy odbędą się na torach Red Bull Ring w Austrii i niemieckim Oschersleben. W Poznaniu motocyklistów zespołu Pazera Racing czekają po dwa wyścigi, z których pierwsze odbędą się w sobotę, a drugie w niedzielę.

Więcej informacji o zespole na oficjalnych profilach
i

KOMENTARZE