fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marc Coma walczy o powrót na pierwszą pozycję. Hiszpan wygrał ostatni etap i nieco zbliżył się do pierwszej pozycji w klasyfikacji motocyklistów. Drugi na etapie był lider rywalizacji Cyril Despres. Kolejny na mecie zameldował się Frans Verhoeven na motocyklu Sherco.REKLAMA ORLENowcy zwolnili. Jacek Czachor był 31. i nieznacznie spadł w generalce. Na trasie Czachor popełnił […]

Marc Coma walczy o powrót na pierwszą pozycję. Hiszpan wygrał ostatni etap i nieco zbliżył się do pierwszej pozycji w klasyfikacji motocyklistów. Drugi na etapie był lider rywalizacji Cyril Despres. Kolejny na mecie zameldował się Frans Verhoeven na motocyklu Sherco.


REKLAMA

ORLENowcy zwolnili. Jacek Czachor był 31. i nieznacznie spadł w generalce. Na trasie Czachor popełnił kilka błędów nawigacyjnych, przez które stracił trochę czasu. Marek Dąbrowski jechał mocno skupiony i bezbłędnie pokonał odcinek. Niestety tempo jazdy pozwoliło Markowi na zajęcie jedynie 41. miejsca.

Rafał Sonik zajął w środę czwartą pozycję. Polak podkreśla, że wykluczenie poza oficjalną klasyfikację nie pozbawi go zapału i woli walki. Na tym etapie Łukasz Łaskawiec miał niecałe 7 minut do Sanika, co dało mu szósty czas.

Tomas Maffei został nowym liderem klasyfikacji quadów. Zwycięstwo etapowe zapewniło Argentyńczykowi objęcie prowadzenia. Kolejni w generalce są bracia Alejandro i Marcos Patronelli.

 

Autor: Katarzyna Bąk | Zdjęcie: Rafał Sonik


REKLAMAREKLAMA


 

Rafał Sonik na starcie Dakaru

Ostatnie kilometry przed odprawą Rajdu Dakar!

Awans Przygońskiego!

KOMENTARZE


REKLAMA