fbpx
A password will be e-mailed to you.

Akademia Enduro i Świat Motocykli zapraszają na treningi. Już dziś można zapisać się na szkolenia, które rozpoczną  się w kwietniu.

Treningi odbędą się w Enduro Park w Hechlingen, gdzie do dyspozycji motocyklistów jest aż 25 ha dawnego kamieniołomu i dziesiątki kilometrów szlaków o zróżnicowanej trudności oraz mnóstwo przeszkód specjalnie zaprojektowanych pod kątem ćwiczenia poszczególnych technik.


REKLAMA

Dwudniowe szkolenia obejmują takie elementy jak: prawidłowa pozycja na motocyklu, właściwe ustawienia motocykla do jazdy w terenie, bezpieczne podnoszenia motocykla, balansu ciała, efektywne hamowania w terenie, pokonywanie podjazdów i zjazdów, radzenie sobie z różnymi nawierzchniami. Na wieczór przewidziana jest integracja, podczas której będziemy dzielić się wrażeniami z motocyklowych podróży.

Dla chętnych bez motocykla istnieje możliwość wynajęcia każdego z obecnie dostępnych w ofercie modeli z serii GS. Szkolenie prowadzone jest przez polskiego instruktora z uprawnieniami Międzynarodowej Akademii Instruktorów BMW. Motocykle dostępne są również w wersji z obniżonym siedzeniem. Aby dowiedzieć się więcej na temat obiektu Enduro Park należy kliknąć tu.

Koszt szkolenia to: 620 EUR przy wyborze motocykli BMW R 1200 GS i ADV 590 EUR przy wyborze motocykli BMW F 800 GS, G 650 GS

Cena zawiera: -certyfikowanego instruktora w języku polskim,-wynajęcie motocykla + koszty paliwa, -3 posiłki ( obiad i kolacja pierwszego dnia oraz obiad dnia drugiego).

Świat Motocykli jest patronatem medialnym szkoleń. Szczegółowe informacje o Akademii Enduro i kalendarz szkoleń znajdziecie na stronie www.akademiaenduro.pl

 


REKLAMAREKLAMA


Tekst KB Zdjęcia Akademia Enduro

ZOBACZ TAKŻE

Bezpiecznie – Chce się żyć

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów – rozwiązanie konkursu Świata Motocykli

Szalone zabawki

KOMENTARZE


REKLAMA