fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jutro rozpoczyna się 5 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Oprócz nowych modeli motocykli wielu marek zobaczymy także akcesoria, ubiory, buty, kaski. Zapraszamy też na stoisko Świata Motocykli.

BMW pokaże m.in. nowy F 800GT, który jest nagrodą główną w naszym Plebiscycie Motocykl Roku 2013, a także HP4 oraz modele R 1200R, R 1200RT i R 1200GS Adventure z rocznicowej serii na 90-lecie BMW Motorrad.


REKLAMA

Na stoisku Ducati obejrzymy Hypermotarda, którego w miniony weekend testował w Hiszpanii Szymon Dziawer, oraz Panigale 1199 w specyfikacji wyścigowej. Zobaczymy też nowe Royale Enfieldy. Triumph pokaże Speed Triple przerobiony fabrycznie do driftu oraz kilka innych najnowszych modeli. Na pewno dużym zainteresowaniem będą cieszyć się motocykle Victory (o jednym z nich napiszemy w najbliższym numerze Świata Motocykli).

Yamaha zapowiada polską premierę FJR 1300A, pokaże też nową odsłonę skutera Aerox R i maxiskutera T-MAX.

Nazwa imprezy jest zaledwie hasłem wywoławczym, gdyż nie sposób pominąć quadów marki ATV Sweden czy Arctic Cat. To również cała gama akcesoriów wyposażenia dodatkowego jak kufry, gmole, zabezpieczenia, alarmy, nawigacje. Firmy takie jak choćby: Lem, AGV, Shoei, Tucano Urbano, Naxa, znane są wszystkim motocyklistom.

Zaletą wystawy jest także możliwość porównania w jednym miejscu produktów oferowanych przez większość najważniejszych marek obecnych w Polsce. Można także skorzystać z fachowej porady przy dobrze stroju lub wyposażenia. A wreszcie, co może najważniejsze – spotkać się w gronie miłośników motocykli, osób ogarniętych tą samą pasją.

Dlatego też zapraszamy wszystkich do stoiska Świata Motocykli, na którym dziennikarze naszego pisma będą odpowiadali na pytania dotyczące testowanych modeli, rozmawiali o imprezach motocyklowych i wszystkim tym, co interesuje Was, naszych Czytelników. Będziemy także słuchać, jakie tematy powinny waszym zdaniem znaleźć się w najbliższych numerach.


REKLAMAREKLAMA


Przypominamy: wystawa odbywa się w dniach 1-3 marca 2013 w halach MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Godziny otwarcia hal dla gości odwiedzających targi:piątek 1 marca 10.00-12.00 tylko dla akredytowanych dziennikarzy; piątek 1 marca 12.00 – 20.00 dla zwiedzającychsobota, 2 marca 10.00-18.00niedziela, 3 marca 10.00-18.00

Bilety można nabyć bezpośrednio w kasach targowych. Kasy nie obsługują kart płatniczych, na terenie hali MT Polska znajduje się bankomat Pekao SA.

Cena biletu normalnego 25 zł, ulgowego 15 zł. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 10 za okazaniem legitymacji szkolnej. Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Będzie możliwość wielokrotnego wychodzenia i wchodzenia na targi w dniu zakupu biletu, za okazaniem pieczątki, którą można otrzymać przy wyjściu.

KOMENTARZE

REKLAMA