fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pulsar NS 125 jest już dostępny w ofercie sprzedaży sieci dealerskich Bajaj. Wystarczy prawo jazdy kat. B aby rozpocząć swoją przygodę ze stylowym i niepowtarzalnym Pulsarem NS 125.

O tym, że Pulsar NS 125 to znacznie więcej niż standardowa 125-ka, można przekonać się już teraz! Ten uniwersalny motocykl właśnie trafił do punktów dealerskich sieci Bajaj.

Pulsar NS 125 przeznaczony jest nie tylko dla osób rozpoczynających przygodę z motocyklami. Każdy, kogo kręcą przyjazne w użytkowaniu, a jednocześnie nie pozbawione charakteru maszyny, odnajdzie w nim jednoślad dla siebie. Pulsar NS 125, to pojazd, który został stworzony, by spełnić oczekiwania również bardziej wymagających motocyklistów. To także pierwszy na świecie motocykl w tej klasie z 4-zaworowym silnikiem, bezobsługowym układem elektronicznego wtrysku paliwa, zaawansowanym zapłonem DTS-i oraz układem wydechowym ExhausTEC.

Wybierając NS 125 stawiasz nie tylko na dopracowaną technologię. Stoją za nim także wpadający w oko, nowoczesny design oraz świetnie uzupełniające stylistykę zwinne i lekkie podwozie. Odpowiednia geometria wytrzymałej, pojedynczej ramy pozwala na stabilność prowadzenia i jednoczesną wysoką zwrotność pojazdu, a skuteczny układ hamulcowy z systemem CBS, w połączeniu z pełnym wigoru napędem sprawia, że Pulsar NS 125 w gęstych ruchu ulicznym prezentuje wysoką dynamikę oraz duży poziom bezpieczeństwa.

Advertisement

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oj7xmuBEEk4?allowfullscreen=true&autoplay=0&border=0&wmode=opaque&controls=1&showinfo=0]

Jeśli dodamy do tego tak dobry stosunek jakości do ceny 7999 zł oraz bezkonkurencyjne w tej klasie osiągi, to efekt może być tylko jeden i wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z najbardziej atrakcyjnych modeli w klasie 125-tek na rynku polskim.
Po więcej informacji o Pulsarze NS 125 zapraszamy na stronę

KOMENTARZE