fbpx
A password will be e-mailed to you.

15 lutego w gdańskiej Stacji Food Hall będzie można spotkać się z wymarzonymi motocyklami. Podczas imprezy „Zakochaj się w motocyklach” organizowanej przez Świat Motocykli. Nie zabranie Harley-Davidsona.

Przyszedł czas żeby umówić się na „randkę” z Harley-Davidsonem. Okazja pojawi się już w najbliższy weekend. 15 lutego w Gdańsku odbędzie się premierowa impreza „Zakochaj się w motocyklach”, którą organizuje Świat Motocykli wraz z partnerami. Na miejscu czekać na Was będą trzy modele amerykańskiej marki: Harley-Davidson FXDR 114, Harley-Davidson Roadster i popularny Harley-Davidson Street Rod.

Walentynki z Harley-Davidsonem

Jak umówić się na randkę z wybranym modelem H-D? Wystarczy przyjść 15 lutego do Stacji Food Hall pomiędzy 10:00 a 23:00. Wybrać model, który nas interesuje i napisać do niego „miłosny liścik”. Nasza walentynkowa poczta dostarczy go do dealera, a ten umówi jazdę testową. To takie proste!

Na miejscu, obok masy atrakcji, trójka bohaterów z Milwaukee. FXDR 114 to rasowy hotrod z silnikiem generującym szalone 160 Nm momentu obrotowego, designem w stylu batmobila (to plus!) i zaskakujących właściwościach jezdnych. 

Advertisement

Widzimy się w Gdańsku!

Roadster (1200 ccm, rodzina Sportster) odpowiada na wielkomiejskie trendy, odwołując się do przeszłości marki. Wąska kierownica, wysokie podnóżki, agresywny wygląd. Obok tego modelu nie da się przejść obojętnie. A na koniec motocykl dla początkujących z ambicjami: Harley-Davidson Street Rod.

Więcej informacji o Walentynkach ze „Światem Motocykli” znajdziecie w naszym wydarzeniu na Facebooku . Do zobaczenia w Gdańsku!

Więcej informacji o wydarzeniu
KOMENTARZE