fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na rynku znaleźć możemy różnego rodzaju zabezpieczenia. Począwszy od niewielkich blokad tarcz hamulcowych, poprzez kłódki a kończąc na ciężkich i masywnych łańcuchach. Każde z nich dba o bezpieczeństwo w inny sposób. Większość zabezpieczeń wyposażona jest we wbudowany sygnał dźwiękowy, który potrafi skutecznie zniechęcić złodzieja do podejmowania jakichkolwiek działań. Aby wybrać odpowiedni rodzaj blokady należy przeanalizować […]

Na rynku znaleźć możemy różnego rodzaju zabezpieczenia. Począwszy od niewielkich blokad tarcz hamulcowych, poprzez kłódki a kończąc na ciężkich i masywnych łańcuchach. Każde z nich dba o bezpieczeństwo w inny sposób. Większość zabezpieczeń wyposażona jest we wbudowany sygnał dźwiękowy, który potrafi skutecznie zniechęcić złodzieja do podejmowania jakichkolwiek działań.

Aby wybrać odpowiedni rodzaj blokady należy przeanalizować ile warty jest dla nas motocykl. Jeżeli przeznaczyliśmy na niego oszczędności życia, a jego strata byłaby dla nas bardzo bolesna to nie warto się zastanawiać tylko zainwestować w rozwiązanie, które będzie nie do sforsowania.

Solidną propozycją zabezpieczenia pojazdu jest łańcuch Kovix KCL8-120. Jest wyjątkowo praktyczny ponieważ nie wymaga zabierania ze sobą dodatkowej kłódki. Został wyposażony w zintegrowane z alarmem zapięcie czyniąc otwieranie i zamykanie banalnie prostym. Wszystkie próby kradzieży kończą się wzbudzeniem sygnału dźwiękowego o natężeniu 120 dB co skutecznie odstrasza złodziei. Łańcuch składa się z 8 mm ogniw osłoniętych miękkim materiałem, który zapobiega zarysowaniu felg czy innych elementów pojazdu. Jego 120 cm długości pozwala swobodnie przypiąć motocykl do różnych elementów otoczenia takich jak barierki czy latarnie, a nawet spięcie dwóch pojazdów jednocześnie. Zastosowań takiego łańcucha jest wiele, można nim zabezpieczyć rower, czy bramę wjazdową do posesji. W zestawie otrzymujemy baterię oraz worek Kovix, który ułatwia przechowywanie łańcucha. Zabezpieczając nim motocykl cała okolica pozostanie czujna, a wzbudzony w nocy alarm obudzi nawet sąsiada mieszkającego dwa domy dalej.

Cena sugerowana: 189,00 PLN
Listę salonów sprzedaży zabezpieczeń marki Kovix znaleźć możemy na stronie

KOMENTARZE